Mobilā versija
-1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
28. augusts, 2012
Drukāt

Ņujorkā pagaidām bez pārsteigumiem

usopen_logo3

ASV atklātā tenisa čempionāta vīriešu un sieviešu vienspēļu turnīra pirmās kārtas mačos pirmdien lieli pārsteigumi izpalika, jo otro kārtu bez problēmām sasniedza visi galvenie sacensību favorīti.

Vīriešu turnīrā otro kārtu salīdzinoši viegli sasniedza ATP pasaules ranga līderis Rodžers Federers no Šveices, kurš ar rezultātu 6-3, 6-2, 6-4 pieveica mājinieku Donaldu Jangu. Nākamajā kārtā Londonas olimpisko spēļu finālists Federers spēkosies ar vācieti Bjornu Fo.

Vieglu panākumu pirmajā kārtā svinēja arī Londonas Olimpiādes čempions Endijs Marejs no Lielbritānijas, kurš šajā turnīrā izlikts ar trešo numuru. Viņš ar 6-2, 6-4, 6-1 pieveica Krievijas pārstāvi Aleksu Bogomolovu. Otrajā kārtā Mareju sagaida spēkošanās ar horvātu Ivanu Dodigu.

Citā pirmās kārtas mačā pirmdien smagu uzvaru piecos setos izcīnīja ar 12.numuru izliktais horvāts Marins Čiličs, kurš ar 5-7, 2-6, 6-4, 6-2, 6-4 pieveica Marinko Matoseviču no Austrālijas. Otro kārtu izdevās sasniegt arī Igaunijas tenisistam Jirgenam Zopam, kurš ar 3-6, 6-3, 6-3, 7-5 uzvarēja Denisu Istominu no Uzbekistānas. Nākamajā kārtā Zops tiksies ar spēcīgo čehu Tomašu Berdihu, kurš turnīrā izlikts ar sesto numuru, vai Deividu Gofinu no Beļģijas.

No izliktajiem tenisistiem pirmo kārtu pirmdien nepārvarēja vienīgi vācietis Florians Maijers, kurš bija izlikts ar 22.numuru. Viņš spēkojās ar mājinieku Džeku Soku, taču pie sev nelabvēlīga rezultāta 3-6, 2-6, 2-3 nolēma neturpināt cīņu.

Tikmēr sieviešu turnīrā vieglu uzvaru pirmajā kārtā izcīnīja pašreizējā turnīra čempione Samanta Stosura no Austrālijas, kura šogad izlikta ar septīto numuru. Viņa ar 6-1, 6-1 sagrāva horvātieti Petru Martiču. Otrajā kārtā Stosuras pretiniece būs rumāniete Edina Galovica.

Ļoti pārliecinošu uzvaru pirmajā kārtā pirmdien izcīnīja arī pasaules pirmā rakete Viktorija Azarenka no Baltkrievijas, kura ar 6-0, 6-1 neatstāja nekādas cerības krievietei Aleksandrai Panovai. Nākamajā kārtā Azarenku sagaida duelis ar Beļģijas tenisisti Kirstenu Flipkensu.

Otro kārtu sasniedza arī ar trešo numuru izliktā Londonas olimpisko spēļu fināliste un šī gada Francijas atklātā čempionāta uzvarētāja Marija Šarapova no Krievijas. Viņa pirmās kārtas cīņā ar 6-2, 6-2 pieveica ungārieti Melindu Činku. Nākamajā kārtā Šarapova tiksies ar spānieti Lurdesu Domingesu.

Citā pirmās kārtas mačā pirmdien pagājušā gada Vimbldonas čempionāta uzvarētāja Petra Kvitova no Čehijas ar 7-6 (8:6), 6-1 pārspēja slovēnieti Poļonu Hercogu. Tāpat otro kārtu sasniedza arī ar devīto numuru izliktā ķīniete Na Li un sacensību 11.rakete Mariona Bartolī no Francijas.

Savukārt no izsētajām tenisistēm zaudējumu pirmajā kārtā pirmdien cieta ar 16.numuru izliktā vāciete Sabīne Lisicki, viņas tautiete Julija Gergesa, kurai turnīrā bija ticis 18.numurs, kā arī spāniete Anavela Medina Garrigesa, kura bija izlikta ar 27.numuru.

Pirmdien turnīra norisi būtiski ietekmēja spēcīgas lietusgāzes, kuru dēļ uz divām ar pusi stundām tika pārtrauktas cīņas visos kortos.

No Latvijas tenisistiem ASV atklātā čempionāta pamatsacensībās spēlēs Ernests Gulbis un Līga Dekmeijere. Gulbis vīriešu vienspēļu pirmajā kārtā tiksies ar pieredzējušo vācieti Tomiju Hāsu. Paredzams, ka šis mačs tiks aizvadīts trešdien. Savukārt Dekmeijere pārī ar bosnieti Mervanu Jugiču-Salkiču sieviešu dubultspēļu turnīra pirmajā kārtā spēkosies ar mājiniecēm Samantu Kraufordu un Aleksandru Kīku. Jau vēstīts, ka Anastasija Sevastova aizkļuva līdz sieviešu vienspēļu kvalifikācijas izšķirošajai, trešajai, kārtai, bet nespēja to pārvarēt.

 

VĪRIEŠU VIENSPĒĻU TURNĪRA REZULTĀTI:

(1) Rodžers Federers (Šveice) – Donalds Jangs (ASV) 6-3, 6-2, 6-4;

Bjorns Fo (Vācija) – Maksims Automs (Beļģija) 6-2, 4-6, 6-4, 7-6 (7:5);

Alverts Ramoss (Spānija) – Robijs Džinepri (ASV) 6-7 (3:7), 7-5, 6-4, 6-0;

(25) Fernando Verdasko (Spānija) – Rui Makadu (Portugāle) 6-1, 6-2, 6-4;

(23) Mārdijs Fišs (ASV) – Go Soeda (Japāna) 7-6 (7:3), 7-6 (7:2), 6-3;

Nikolajs Davidenko (Krievija) – Gido Pelja (Argentīna) 7-5, 3-6, 6-4, 6-2;

(16) Žils Simons (Francija) – Maikls Rasels (ASV) 7-6 (7:4), 3-6, 5-7, 6-4, 6-1;

Flāvio Čipola (Itālija) – Blazs Kavčičs (Slovēnija) 6-4, 7-6 (7:5), 3-6, 6-3;

Džeks Soks (ASV) – (22) Florians Maijers (Vācija) 6-3, 6-2, 3-2; Maijers cīņu neturpināja;

Ruvens Ramiress Idalgo (Spānija) – Somdevs Devarmans (Indija) 6-3, 6-2, 3-6, 6-4;

Jirgens Zops (Igaunija) – Deniss Istomins (Uzbekistāna) 3-6, 6-3, 6-3, 7-5;

(3) Endijs Marejs (Lielbritānija) – Alekss Bogomolovs (Krievija) 6-2, 6-4, 6-1;

Ivans Dodigs (Horvātija) – Hiroki Morija (Japāna) 6-0, 6-1, 6-2;

(30) Felisiano Lopess (Spānija) – Robins Hāse (Nīderlande) 6-3, 7-5, 6-2;

(24) Marsels Granoljerss (Spānija) – Deniss Kudla (ASV) 6-3, 4-6, 6-3, 7-6 (7:2);

Džeimss Bleiks (ASV) – Lukašs Lačko (Slovākija) 7-5, 6-2, 3-6, 6-3;

Pols-Anrī Matjē (Francija) – Igors Andrejevs (Krievija) 2-6, 4-6, 7-6 (7:1), 7-6 (7:4), 6-1;

(12) Marins Čiličs (Horvātija) – Marinko Matosevičs (Austrālija) 5-7, 2-6, 6-4, 6-2, 6-4;

Daniels Brandss (Vācija) – Adrians Ungurs (Rumānija) 7-6 (7:4), 6-4, 7-6 (7:5);

Tims Smičeks (ASV) – Bobijs Reinoldss (ASV) 1-6, 6-4, 6-2, 4-6, 6-4;

(17) Kei Nišikori (Japāna) – Gido Andreoci (Argentīna) 6-1, 6-2, 6-4;

(32) Žeremī Šardī (Francija) – Filipo Volandri (Itālija) 6-3, 6-4, 6-3;

Metjū Ebdens (Austrālija) – Tacuma Ito (Japāna) 7-6 (11:9), 6-3, 6-2;

Martins Kližans (Slovākija) – Alehandro Falja (Kolumbija) 6-4, 6-1, 6-2.

SIEVIEŠU VIENSPĒĻU TURNĪRA REZULTĀTI:

(1) Viktorija Azarenka (Baltkrievija) – Aleksandra Panova (Krievija) 6-0, 6-1;

Kirstena Flipkensa (Beļģija) – Barbora Zahlavova Stricova (Čehija) 6-3, 3-6, 6-3;

Magdalēna Ribarikova (Slovākija) – Sje Suveja (Taivāna) 6-3, 2-6, 6-3;

(28) Dzji Žeņa (Ķīna) – Viržīnija Razano (Francija) 4-6, 6-2; Razano cīņu neturpināja;

Kristīna Pliškova (Čehija) – (18) Julija Gergesa (Vācija) 7-6 (7:4), 6-1;

Mendija Minella (Luksemburga) – Olīvija Rogovska (Austrālija) 6-2, 3-6, 6-3;

Anna Tatišvili (Gruzija) – Stefānija Foreca-Gako (Francija) 6-2, 6-0;

Sorana Kirstea (Rumānija) – (16) Sabīne Lisicki (Vācija) 4-6, 6-2, 6-2;

(9) Na Li (Ķīna) – Hetere Votsone (Lielbritānija) 6-2, 6-3;

Keisija Delakva (Austrālija) – Ļesja Curenko (Ukraina) 6-2, 6-3;

Lora Robsone (Lielbritānija) – Samanta Kroforde (ASV) 6-3, 7-6 (8:6);

(23) Kima Klijstersa (Beļģija) – Viktorija Duvāla (ASV) 6-3, 6-1;

(31) Varvara Ļepčenko (ASV) – Matilde Jūhansone (Francija) 6-3, 3-6, 7-5;

Anastasija Rodionova (Austrālija) – Džūlija Koena (ASV) 6-3, 6-0;

Edina Galovica (Rumānija) – Stefānija Vegele (Šveice) 7-5, 6-4;

(7) Samanta Stosura (Austrālija) – Petra Martiča (Horvātija) 6-1, 6-1;

(3) Marija Šarapova (Krievija) – Melinda Činka (Ungārija) 6-2, 6-2;

Lurdesa Domingesa (Spānija) – Sesila Karatančeva (Kazahstāna) 6-4, 6-1;

Melorija Burdete (ASV) – Timea Bačsinski (Šveice) 6-4, 6-3;

Lūsija Hradečka (Čehija) – (27) Anavela Medina Garrigesa (Spānija) 6-3, 6-3;

(19) Nadežda Petrova (Krievija) – Džarmila Gajdosova (Austrālija) 6-3, 7-6 (7:3);

Simona Halepa (Rumānija) – Iveta Benešova (Čehija) 7-5, 7-6 (7:5);

Aleksandra Vozņaka (Kanāda) – Aleksandra Kadantu (Rumānija) 6-0, 6-3;

Lūsija Safarova (Čehija) – Melānija Udēna (ASV) 6-4, 6-0;

(11) Mariona Bartolī (Francija) – Džeimija Hemptone (ASV) 6-3, 7-6 (7:5);

Romina Oprandi (Šveice) – Andrea Petkoviča (Vācija) 6-2, 7-5;

Kristīna Mladenoviča (Francija) – Marina Erakoviča (Jaunzēlande) 7-5, 6-4;

(17) Anastasija Pavļučenkova (Krievija) – Daniela Hantuhova (Slovākija) 6-4, 7-6 (7:1);

(25) Janīna Vikmeijere (Beļģija) – Jūlija Gluško (Izraēla) 7-5, 6-2;

Paulīne Parmentjē (Francija) – Mihaela Krajičeka (Nīderlande) 6-2, 6-4;

Alizē Kornē (Francija) – Nikola Gibsa (ASV) 7-5, 6-3;

(5) Petra Kvitova (Čehija) – Poļona Hercoga (Slovēnija) 7-6 (8:6), 6-1.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+