Mobilā versija
+4.2°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
29. janvāris, 2015
Drukāt

Ņujorkas latviešu skolas audzēkņu “Stāsts par latvieti”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ņujorkā, latviešu skolā Jonkeros, 31. janvārī, Draudzīgā aicinājuma ietvaros, tiks atklāta foto stāstu izstāde “Stāsts par latvieti”, portālam LA.lv pastāstīja rīkotāji.

Izstādē tiks prezentēti desmit skolēnu foto stāsti, kuros viņi meklēja atbildi uz jautājumu, ko nozīmē būt latvietim. Tos nedēļas laikā izveidojuši Jonkeru pamatskolas 3., 4. un 7. klases skolēni.

Šajā projektā jaunieši mēģināja nodefinēt savu latvisko identitāti un pētīt to, izmantojot foto stāstus, skaidro fotogrāfs Reinis Fjodorovs, kurš bija ieradies no Latvijas, lai vadītu meistarklasi par foto stāstu veidošanu.

Pēc foto stāstu izveides skolēni veica izpētes darbu latviešu literatūras stundās un meklēja savai stāsta tēmai atbilstošu pamatojumu latviešu folklorā.

Projekts tika īstenots ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas “Valsts valodas politika un pārvalde un ALA izglītības nozarei atbalstu”.

Pievienot komentāru

Žurka iecirtīs zobus simtgadēUz Nacionālā teātra skatuves būs gan strēlnieki, gan Lipmans, Kalvītis, Savickis un Liene Šomase
Draugiem Facebook Twitter Google+