Pasaulē
Citur

Ņujorkas Svētā Patrika katedrālē aiztur vīrieti ar benzīna kannām un šķiltavām0

Foto: Reuters/Scanpix/LETA

ASV aizturēts vīrietis, kurš aizvadītajā naktī iegājis Ņujorkas Svētā Patrika katedrālē ar divām benzīna kannām, degšķidrumu un šķiltavām, paziņojusi policija.

37 gadus vecais vīrietis vakar vakarā ar automašīnu piebrauca pie katedrāles, kas atrodas Piektajā avēnijā pretī Rokfellera centram.

Viņš apstaigāja katedrāles teritoriju un pēc tam atgriezās pie automašīnas, no kuras izcēla benzīnu un degšķidrumu un devās uz katedrāli.

Dievnamā vīrieti pārtvēra apsargs, kurš jautāja, kurp viņš dodas, un informēja, ka katedrālē nevar ienākt ar šādiem priekšmetiem.

Tobrīd, acīmredzot, uz grīdas izšļakstījās benzīns, un vīrietis apgriezās un devās prom, atklāja Ņujorkas policijas departamenta Izlūkošanas un pretterorisma nodaļas komisāra vietnieks Džons Millers.

Katedrāles apsargs par notikušo paziņoja policistiem, kas patrulēja ārpus katedrāles, kuri vīrieti aizturēja.

Vīrietis policistiem skaidrojis, ka gribējis cauri katedrālei iziet uz Medisona avēniju un ka viņa automašīnai beigusies degviela.

“Mēs aplūkojām viņa transporta līdzekli. Tam nebija beigusies degviela un tobrīd viņš tika aizturēts,” atklāja Millers.

“Grūti pateikt, kādi bija viņa nodomi, bet es domāju, ka apstākļi, kuros cilvēks ienākt tādā leģendārā vietā kā Svētā Patrika katedrāle, nesot četrus galonus benzīna, divas pudeles degšķidruma un šķiltavas, rada pamatu satraukumam,” norādīja Millers, piebilstot, ka aizdomā turamā stāsts nav konsekvents.

Viņš atklāja, ka aizdomās turamais jau agrāk nonācis policijas uzmanības lokā.

Svētā Patrika katedrāle celta 1878.gadā un nesen renovācijas darbu laikā tajā tika ierīkota jauna ugunsdrošības sistēma.

Skatieties arī TV3 Ziņu sižetu.

LA.lv