×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
3. oktobris, 2014
Drukāt

Ņūlenda: Krievija apdraud Centrāleiropu tikpat lielā mērā kā islāmisti (1)

LETA/AFPLETA/AFP

Iesaistoties cīņā ar džihādistu grupējumu “Islāma valsts” (IV), pasaules sabiedrībai nevajadzētu nenovērtēt draudus, ko rada Krievijas iejaukšanās Ukrainā, paziņojusi ASV valsts sekretāra vietniece Eiropas jautājumos Viktorija Ņūlenda.

“IV draudi Centrāleiropai ir tikpat lieli kā no Krievijas puses,” Vašingtonā notiekošajā ASV-Centrāleiropas forumā paziņoja Ņūlenda.
Viņa aicināja pasaules sabiedrību “strādāt pie tā, lai Centrāleiropas teritoriju padarītu nepieejamu terorisma un ekstrēmisma idejām”.

Apspriežot iespējamos konflikta atrisinājuma ceļus Ukrainas austrumos, Ņūlenda pauda pārliecību, ka militāra risinājuma tam nav. “Mēs ticam, ka ASV un Eiropas Savienības ar sankciju palīdzību izdarītais spiediens uz Krieviju dziļi ietekmē Krievijas ekonomiku,” viņa paziņoja.

Ņūlenda uzsvēra Minskas pamiera vienošanās izpildes svarīgumu, ko Ukraina pilda lielākā mērā nekā Krievija. Kad vienošanās tiks pilnībā izpildīta, sāksies dažu Krievijai noteikto sankciju atcelšana, taču Maskavas rokās ir tas, vai šo laiku paātrināt vai paildzināt, norādīja Ņūlenda.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kārtējie murgi! ASV, sakūdot Eiropu ar Krieviju, kārtējo reizi gūs peļņu,kamēr pie mums sāksies kārtējā ekonomiskā krīze.

Draugiem Facebook Twitter Google+