×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
16. februāris, 2016
Drukāt

Numeroloģija un pases kods. Kāda ir tā maģiskā nozīme? (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Pases koda skaitliskās vibrācijas runā par mūsu savstarpējām attiecībām ar sabiedriskajiem institūtiem un varas struktūrām, ar visiem tiem, kuriem mēs bez papīriem neesam cilvēki. Šīs vibrācijas nozīmīgi ietekmē mūsu dzīvi, jo pase ir vajadzīga samērā bieži. Izskaitļot pases kodu nav sarežģīti, jo tai ir gan sērija, gan numurs – viss izsakāms skaitļos.

Piemēram: LV3632306

Aprēķinām: 3+4+3+6+3+2+3+6=30=3

Tagad pievēršamies kodu nozīmei:

Pases kods 1

Palīdz cilvēkam kļūt par līderi, dod iespēju realizēt lielu daļu iecerētā, sasniegt savus mērķus, iekarot augstienes. Ar tādu kodu ir daudz vieglāk pacelties uz sociālās hierarhijas augstākajiem pakāpieniem, tikt pie vadoša amata, nostāties kolektīva priekšgalā vai atvērt savu biznesu (labs kods biznesmeņiem!).

Pases kods 2

Dod cilvēkam lieliskas iespējas adaptēties jebkurā kolektīvā, viņam piemīt «komandas cilvēka» talants. Individuālā darbība nonāk konfliktā ar dokumenta kodu, un izsisties vienatnē, paļaujoties tikai uz saviem spēkiem un spējām, cilvēkam nebūs viegli. Komandā viss notiks it kā pats par sevi. Divnieka vibrācijas bīda arī uz otrās «pusītes» meklēšanu un agrām laulībām.

Pases kods 3

Sekmē talantu un personības spēku atklāšanu, īpaši tad, ja cilvēks tiecas sevi realizēt mākslas sfērā vai oratora meistarībā. Lielisks pases kods pasniedzējiem, lektoriem, rakstniekiem un dzejniekiem, scenāristiem, aktieriem un režisoriem. Palīdz gūt popularitāti, sevi realizēt publiskajā darbībā.

Pases kods 4

Pats labākais strādīgam cilvēkam, kas noskaņots uz patstāvīgu praktisku darbību. Četrinieka vibrācijas gan viņu var pārvērst arī īstā darbaholiķi, īpaši tad, ja arī personības kods ir Četri. Ar šādi pases kodu būt sliņķim vienkārši nav iespējams!

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Kur grābta tāda individuālā pases numeroloģija atkal?!ŅEMIET VĒRĀ MAN TUR 6!

 2. Kur ir instrukcija dotā piemēra izprašanai ?

  • Vot, vot, es par to pašu!!! :
   Piemēram: LV3632306

   Aprēķinām: 3+4+3+6+3+2+3+6=30=3
   —————–
   Kā no septiņiem cipariem dabūja astoņus un kur dabūja sākumā 3 un 4???

 3. moška pēc mana locekļa garuma arī varat pateikt kas mani gaida?

Draugiem Facebook Twitter Google+