Horoskopi un mistika
Ezoterika

Numeroloģiskā prognoze jūnijam: Topā nauda, vara un ietekme!0

Foto – LA.lv

Dabā pastāv vairāki dažāda garuma cikli, kad pēc noteikta laika posma atkārtojas līdzīgas situācijas. Ņemot to vērā, iespējams pareizāk plānot darbu secību ilgākā laika periodā.

2018.gads ir nozīmīgs ne vien Latvijai kā valstij, bet arī 1964.gadā dzimušajiem. Par veiksmīgu šo gadu var saukt 1.janvārī, 25.aprīlī, 13.jūlijā un 17.decembrī dzimušie. Šie datumi būs gada veiksmīgākās dienas.

Dienas, kad nav vēlams kaut ko uzsākt, slēgt līgumus, veikt darījumus un ieguldīt naudu, jo tas nesīs zaudējumus, 2018.gadā ir 7.februāris, 15.marts, 22.maijs, 3.un 30.jūnijs, 10.un 29.augusts, 27.septembris, 26.oktobris un 7.novembris.

Kopumā mūs gaida notikumiem bagāts gads, kurā būs daudz jādomā un jāizvērtē. Tuvredzīga un egoistiska rīcība radīs zaudējumus gan pašam, gan citiem. Turpretim izsvērta un tālredzīga domāšana ar redzējumu ilgtermiņā var tuvināt uzplaukumam un cilvēka cienīgai dzīvei.

Kas gaidāms jūnijā?

Saistītie raksti

Pasaulē, iespējams, tas būs pagrieziena punkts, kas daudz ko mainīs, jo šajā laikā tiks realizēti jau ilgāku laiku gatavoti plāni. Šī mēneša tēmas ir nauda, vara un ietekme. Šajās jomās iespējamas liela mēroga pārmaiņas, kas liks domāt, kā dzīvot tālāk. Notiekošā sekas ietekmēs cilvēkus visā pasaulē.

Latvijā jūnijā turpināsies maijā aizsāktie pasākumi. Šajā mēnesī aktuāla tēma būs stipra ģimene un koleģialitāte darbā, kas ir panākumu atslēga uz laimīgu un harmonisku dzīvi. Uzmanības centrā joprojām būs ar veselības aprūpi saistīti jautājumi.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdevuma “Astronomija un astroloģija. Prognozes 2018”.

LA.lv