Horoskopi un mistika
Ezoterika

Numeroloģiskā prognoze maijam: Būs jāuztraucas par drošību pasaulē0

Foto – LA.lv

Dabā pastāv vairāki dažāda garuma cikli, kad pēc noteikta laika posma atkārtojas līdzīgas situācijas. Ņemot to vērā, iespējams pareizāk plānot darbu secību ilgākā laika periodā.

2018.gads ir nozīmīgs ne vien Latvijai kā valstij, bet arī 1964.gadā dzimušajiem. Par veiksmīgu šo gadu var saukt 1.janvārī, 25.aprīlī, 13.jūlijā un 17.decembrī dzimušie. Šie datumi būs gada veiksmīgākās dienas.

Dienas, kad nav vēlams kaut ko uzsākt, slēgt līgumus, veikt darījumus un ieguldīt naudu, jo tas nesīs zaudējumus, 2018.gadā ir 7.februāris, 15.marts, 22.maijs, 3.un 30.jūnijs, 10.un 29.augusts, 27.septembris, 26.oktobris un 7.novembris.

Kopumā mūs gaida notikumiem bagāts gads, kurā būs daudz jādomā un jāizvērtē. Tuvredzīga un egoistiska rīcība radīs zaudējumus gan pašam, gan citiem. Turpretim izsvērta un tālredzīga domāšana ar redzējumu ilgtermiņā var tuvināt uzplaukumam un cilvēka cienīgai dzīvei.

Kas gaidāms maijā?

Saistītie raksti

Pasaulē maijs būs pārmaiņu mēnesis, kad būs nepieciešama savaldība, prasme saskaņoti un gudri rīkoties, lai izvairītos no zaudējumiem ar ilgstošām sekām. Iespējami ar spiegošanu un informācijas noplūdi saistīti skandāli. Daži demonstrēs savu spēku un varēšanu, kas liks uztraukties par drošību pasaulē.

Latvijā maijs būs kultūras un dažādu masu pasākumu mēnesis, kas ievadīs gaidāmos Latvijas simtgades koncertus. Šajā laikā drošības apsvērumu dēļ lielām ļaužu masām nevajadzētu pulcēties vienuviet.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdevuma “Astronomija un astroloģija. Prognozes 2018”.

LA.lv