×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
8. decembris, 2012
Drukāt

Numerologs: 12.12.12. varētu būt zīmīgs vienīgi ar trakumu kāzu salonos

kaaazinas

Kaut arī tādi skaitļu savirknējumi kā, piemēram, 12.12.12. (2012.gada 12.decembris) mēdz izraisīt interesi un ažiotāžu, līdz šim tajos nekas zīmīgs, izņemot trakumu kāzu salonos, nav atgadījies, aģentūrai LETA pauda sertificēts numerologs un astrologs Kristaps Baņķis, kurš šādiem datumiem seko līdzi kopš 2006.gada 6.jūnija jeb 06.06.06.

Kā norādīja Baņķis, daļai cilvēku piemīt tendence šādiem datumiem pievērst pastiprinātu uzmanību. “”Astrologi.lv” sarīkotajā aptaujā portālā “Draugiem.lv”, kurā lūgts atbildēt uz jautājumu, ko cilvēki darīs 12.12.2012., no vairāk nekā 1000 atbildēm lielākā puse liecina, ka pievērsta pārlieku liela uzmanība “parastam datumam”. Tomēr netrūkst daudz arī tādu, kuri šajā datumā saskata ko mistisku, gatavi to atzīmēt vai pat stūrēt laulības ostā,” stāstīja numerologs.

“Paši skaitļi nav ne labi, ne slikti. Kopš Pitagora laikiem uzskatāms, ka katrs skaitlis ietver noteiktu informatīvu enerģētisko vibrāciju, kas pielīdzināma skaņas sfērām. Katrs skaitlis ar citu savstarpēji labāk vai sliktāk mijiedarbojas, tāpat kā saskarsmē nonākuši cilvēki,” izsakās Baņķis, piebilstot, ka tomēr jāatzīst, ka ciparu atkārtojumam ir zināma nozīme, jo jebkurš uzsvars un atkārtojums rada spēcīgākas ar šo skaitli saistāmas vibrācijas.

“Būtiski, ka numeroloģiski šķietami maģiskie skaitļi 12.12.12. tiek atspoguļoti kā 12.12.2012. Tas vien jau norāda, ka izjaucam šo šķietami nozīmīgo ciparojumu,” pauž numerologs. Skaidrojot 12.12.2012., Baņķis vispirms saredz, kā skaitliski trīs vieninieki piekāpjas četru divnieku pārspēkam. Proti, vieninieka vīrišķums, dinamika ieskauts sievišķā, pasīvā divnieka līdzsvara meklējumos, rūpēs un gādībā.

Ja numeroloģiski dienas skaitļiem ir pozitīvas iezīmes, zvaigžņu vēstis dienai, pēc Baņķa domām, nav tik labas. Pati trešdiena kā Merkura diena laulībām reti kad ir veiksmīga, jo tajā pāri lielākoties ātri apprecas un tikpat ātri izšķiras. “Ierasti laulībā dodas augošā Mēnesī, lai viss labais vairojas, bet 12.decembris ir Mēness tumšākajā laikā, ko atspoguļo nākamajā – 13.decembrī – sāktais jaunais Mēness cikls,” skaidro Baņķis. Arī planētu mijiedarbība nav nedz daudzsološa, nedz noturīga. Rīts paredzams neskaidrs un nekonkrēts, bet Mēness disharmonija ar Neptūnu vispār ieteic turēties tālāk no mīlas, spiritisma, ezotēriskas, jo iezīmējas maldu ceļi, fantāzijas, iedomas un agri vai vēlu – arī ideālu sabrukums. Toties dienas fons rada ģimenes problēmas, pārspīlējumus, vilšanās, krāpšanas.

Savukārt, runājot par laulību noslēgšanu, astrologs norāda, ka diena nesanāk viss nekāda mierīgā laulības dzīvei. To apliecina arī visa datuma (1+2+1+2+2+0+1+2) kopsumma, uzrādot Meistara skaitļa “11” vibrācijas. “Šādam skaitlim piestāv izvēles fabula – “mednis kokā vai zīle rokā?”,” izsakās Baņķis.

“Īstiem ciparu fanātiem vēl ieteiktu izmantot pulksteņa laiku 12:12:12. Par laimi, Saule, tad pašā zenītā, tā kā savu pašlabumu jau katram Saule atnesīs,” piebilst numerologs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+