×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
16. aprīlis, 2016
Drukāt

NVA reģistrējušies 107 “KVV Liepājas metalurga” atlaistie darbinieki

Foto-LETAFoto-LETA

Slēgtais "Liepājas metalurgs".

Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kopš marta sākuma kā bezdarbnieki līdz šim reģistrējušies 107 metālapstrādes uzņēmuma “KVV Liepājas metalurgs” atlaistie darbinieki, aģentūrai BNS pastāstīja NVA Liepājas filiāles vadītāja Dace Baumane.

Viņa norādīja, ka “KVV Liepājas metalurga” atlaisto darbinieku nodarbinātības pasākumi neatšķiras no jebkura cita bezdarbnieka iespējām. NVA bezdarbniekiem piedāvā konsultācijas ar karjeras speciālistu un juristu, apmācības, kursus un citus NVA nodrošinātos pakalpojumus.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka Ukrainas “KVV Group” pieņēma lēmumu par “KVV Liepājas metalurga” konservāciju, atlaižot arī uzņēmuma darbiniekus.

“KVV Group” vadība šādu lēmumu pieņēma, jo saglabājās ilgtermiņa negatīvie faktori, kas radīja šķēršļus uzņēmuma darbībai – pasaules metalurģijas tirgu pārņēmusī krīze, parādsaistības nodrošinātajiem kreditoriem, kā arī valsts nav ieinteresēta sniegt atbalstu nozarei, skaidroja uzņēmumā.

“KVV Liepājas metalurgu” piemeklējušas finansiālas grūtības, kuras uzņēmums skaidro ar augstajiem elektroenerģijas tarifiem, kā arī problemātisko situāciju metalurģijas nozarē visā Eiropā. Kompānijai bijušas grūtības veikt energomaksājumus, maksājumu valstij par rūpnīcu, kā arī darba algas strādniekiem.

Tāpat vēstīts, ka 2014.gada 2.oktobrī parakstīja līgumu par ” Liepājas metalurga” pamatražotnes pārdošanu Ukrainas “KVV Group”, kas par “Liepājas metalurga” pamatražotnes iegādi apņēmies samaksāt 107 miljonus eiro vairākos maksājumos 10 gadu laikā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+