×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
24. augusts, 2013
Drukāt

NVA rīko īpašas informatīvās dienas darba meklētājiem

Foto-LETAFoto-LETA

Ne retāk kā reizi nedēļā visās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs notiek īpašas informatīvās dienas bezdarbniekiem, darba meklētājiem un bezdarba riskam pakļautām personām, aģentūra LETA uzzināja NVA.

Šajās dienās NVA speciālisti sniedz informāciju par bezdarbnieka statusu, tiesībām un pienākumiem, kā arī pieejamiem pakalpojumiem, palīdz veidot CV un motivācijas vēstules, palīdz sagatavoties darba intervijai un sniedz atbalstu vēl daudzos jautājumos.

Informatīvajās dienās var saņemt informāciju arī no citām valsts un nevalstiskajām organizācijām. Pasākumos NVA aicina piedalīties pārstāvjus no Valsts darba inspekcijas, Valsts Sociālās apdrošināšanas aģentūras, Valsts izglītības attīstības aģentūras un citām organizācijām.

Lai sniegtu atbalstu jauniešiem, kuriem nepieciešams novērtēt savu profesionālo piemērotību un intereses, uzzināt par izglītības iegūšanas iespējām, kā arī saņemt informāciju par to, kas jāzina un jādara, meklējot darbu, NVA rīko īpašas informatīvās dienas arī bezdarbniekiem un darba meklētājiem vecumā līdz 24 gadiem.

Lai piedalītos informatīvajās dienās, bezdarbniekam jāizsaka šāda vēlme pie sava nodarbinātības aģenta. Plašāku informāciju par pasākumu var iegūt NVA mājaslapā “www.nva.gov.lv”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+