Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Sestdiena, 29. oktobris, 2016
11. augusts, 2015
Drukāt

NVA vadītāja Kalvāne iesniegusi atlūgumu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vadītāja Inese Kalvāne iesniegusi atlūgumu, otrdien vēstīja “LNT Ziņas Sešos”.

To “LNT Ziņām” apstiprināja Labklājības ministrijā. Labklājības ministrs Uldis Augulis atlūgumu izskatīs tuvākajās dienās.

Plašāki komentāri par atlūguma iemesliem netiek sniegti, taču “LNT Ziņas” jau iepriekš ziņoja, ka NVA darbinieki izteikuši neapmierinātību ar nevienlīdzīgo atalgojumu. Viņi sūdzējās valsts augstākajām amatpersonām, lūdzot šo nevienlīdzību novērst.

Kalvāne par NVA direktori tika iecelta pirms trīs gadiem – 2012.gadā.

Kalvāne “LNT Ziņām” atzina, ka atlūgumam ir personīgi motīvi un tas saistīts ar viņas prioritātēm. “Esmu pieņēmusi lēmumu vairāk sevi veltīt personiskai profesionālai izaugsmei, lai uzņemtos lielākus profesionālus izaicinājumus.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tā iestāde būtu jāpārbauda KNAB, kādēļ ik pa 3 gadiem mainās direktori? Kur skatās Labklājības ministrija?

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+