Mobilā versija
-2.8°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
30. aprīlis, 2014
Drukāt

Obama jūnijā apmeklēs Poliju (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

ASV prezidents Baraks Obama jūnijā apmeklēs Poliju, trešdien pavēstīja ASV viceprezidents Džo Baidens.

Polija iekļauta Obamas Eiropas vizītē, kuras laikā ASV prezidents apmeklēs arī Franciju un Beļģiju.

“Es ar prieku paziņoju, ka jūnijā prezidents Obama atgriezīsies Eiropā,” pavēstīja Baidens. “Viņš apmeklēs Poliju demokrātisko vēlēšanu 25.gadadienā, kuras notika pirmo reizi ilgā laikā.”

Obama arī apmeklēs Franciju uz 70.gadadienu kopš sabiedroto spēku desanta Normandijas krastā 1944.gada 6.jūnijā, kā arī apmeklēs G7 samitu Beļģijā, kurā, domājams, liela daļa uzmanības būs veltīta Ukrainai.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. ATKAL – ”VARDA DIENAS” SVINESIET ?!-“Кривое Зеркало”. Выпуск 15
    Театр Кривое Зеркало Театр Кривое Зеркало·163 videos-UN ! – Выпуск – och hjälp+ kuras laikā ASV prezidents apmeklēs arī + APVARSNIS * LAMBARENE * AR SAVU GRAMATU – ALBERTS SVEICERS – MAZLIET PIEMIEGTO ACU VERIGO , LABSIRDIGO UN NOPIETNO SKATIENU ZEM BIEZAJAM UZACIM – RADA, CEL UN ORGANIZE – IPASO NOSKANU , IPASO ATMOSFERU -KADA RAKSTURIGA IR MILESTIBAI PRET TUVAKO , BIJIBA PRET DZIVIBU , UN CIK DAUDZ TAI VISA ATTURIGU, NEUZMACIGU , KAUTRU JUTU UN NE MAZAKAS MELNSVARCIBAS ENAS !

  2. loti baltija pievilciga -jenkiem ka ziemelafrika jau attalinas jauni kontinenti…iekarotajiem…

  3. Obam=MELIS ir nozelojams pūdelis, Pentagona-Volstrītas bandas teroristi šo verga pēcnāceju rausta ka sūdabambali aukliņā Po stāstelī “zelta vabole”:))

EK rosina veidot Eiropas aizsardzības fonduPlāno ietaupīt līdz 100 miljardiem eiro gadā bruņojuma iegādē
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+