Mobilā versija
+1.6°C
Ziedonis
Pirmdiena, 1. maijs, 2017
25. novembris, 2014
Drukāt

Obama slavē Klintoni (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

ASV prezidents Baraks Obama intervijā televīzijas kanālam “ABC News” paudis viedokli, ka Hilarija Klintone būtu izcila prezidente, ja izlemtu kandidēt 2016. gadā gaidāmajās vēlēšanās.

Obama norādīja, ka Klintone nepiekritīs viņam visā, kas vēlētājiem var patikt pēc viņa astoņu gadu ilgās prezidentūras. Viņš izteicās, ka 2016. gadā vēlētāji varētu gribēt “jaunas automašīnas smaržu”. Dēvējot Klintoni par savu draugu, Obama izteicās, ka viņa būtu iespaidīga un izcila prezidente. 2008. gadā Klintone neizcīnīja demokrātu nomināciju prezidenta amatam, zaudējot tieši Obamam. Viņa paziņojusi, ka lēmumu kandidēt vai nekandidēt 2016. gada prezidenta vēlēšanās pieņems nākamā gada sākumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. … Paldies Dievinam, ka konservativie driz atgriezisies pie ASV kontroles … liberalisti Klintoni mus velreiz izpardos, jo tie turpina garigi vergot vinu kontrolejosiem globalistiem un to ideologijas principiem … un par grasiem v, kien, ka tas bija 1990’s …!

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+