Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
19. marts, 2015
Drukāt

Obama un Merkele apstiprina, ka nevājinās sankcijas pret Krieviju (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

ASV prezidents Baraks Obama un Vācijas kanclere Angela Merkele apstiprināja savu vienošanos, ka saglabās pašreizējās sankcijas pret Krieviju līdz brīdim, kad tā izpildīs Minskā parakstīto vienošanos.

Obama un Merkele trešdien telefonsarunā pārrunājuši notikumus Ukrainā, pavēstījis Baltais nams. Abu valstu vadītāji vienojušies, ka nepieciešama pilnīga un tūlītēja trīs Minskas pamatvienošanos īstenošana, lai panāktu stabilu un mierīgu situācijas noregulējumu Ukrainā, teikts Baltā nama paziņojumā.

Obama un Merkele apliecinājuši, ka nesamazinās pret Krieviju vērstās sankcijas, kamēr tā neizpildīs savas Minskas apņemšanās. Abu valstu līderi arī atzinuši, ka svarīgi ir ekonomiski atbalstīt Ukrainu, lai tā varētu veikt nepieciešamās reformas.

Līderi apsprieda arī pēdējos notikumus Grieķijā un pārrunāja centienus panākt pragmatisku vienošanos, kas ļautu valstij atgriezties pie izaugsmes eirozonā, ziņo Baltais nams.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, Eiropas Savienība, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Tagad ,vai nekad! Un tikai tad,kad krievi apēdīs savus zābakus ar visām šņurkām viņi sapratīs,ka Komunistu paliekas ir pasaules izraidītie.

  2. 20 gadus pastavēs sankcijas Atbildēt

    20 gadus pastavēs sankcija
    20 gadus pastavēs sankcijas
    20 gadus pastavēs sankcijas

  3. Minskas vieno$anaas tas ir saprotami,bet kaa paliek ar Krimas okupaaciju?Sankcijas tika piemeerotas Krimas notikumu rezultataa!

  4. Kur nu apmierinati abi kara naida kurinataji .

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+