Mobilā versija
+0.4°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
21. janvāris, 2015
Drukāt

Obama uzrunā par stāvokli valstī pasludina finanšu krīzes beigas un brīdina Krieviju (Video) (10)

Foto - LETA/EPAFoto - LETA/EPA

ASV prezidents Baraks Obama otrdien Kongresā ikgadējā uzrunā par stāvokli valstī pasludināja finanšu krīzes beigas un solīja īstenot ekonomisko politiku, no kuras ieguvēji būtu visi amerikāņi.

“Daudziem tie ir bijuši un ir grūti laiki, bet šovakar mēs pāršķiram lappusi. Krīzes ēna ir garām, un savienības stāvoklis ir spēcīgs,” sacīja Obama.

“Vidusšķiras ekonomika darbojas. Iespēju paplašināšana darbojas. Un šī politika turpinās darboties, kamēr vien politika nestāsies ceļā,” viņš norādīja.

Prezidents arī uzsvēra, ka Kongresam ir jāpieņem likums, ar kuru sievietēm par vienādu darbu tiktu nodrošināts tāds pats atalgojums kā vīriešiem.

“Ir 2015.gads. Ir laiks,” viņš sacīja.

Obama uzrunā Kongresā brīdināja Krieviju, uzsverot, ka ASV atbalsts Ukrainai ir apliecinājums amerikāņu spēkam un diplomātijai, kas Maskavu atstājis izolācijā un tās ekonomiku – smagā stāvoklī.

“Mēs turamies pie principa, ka lielākās valstis nedrīkst terorizēt mazākās, iestājoties pret Krievijas agresiju, atbalstot Ukrainas demokrātiju un no jauna sniedzot garantijas mūsu NATO sabiedrotajiem,” norādīja prezidents.

Viņš arī draudēja uzlikt veto Kongresa centieniem noteikt Irānai jaunas sankcijas laikā, kamēr norisinās starptautiskās sarunas par Teherānas kodolprogrammas nākotni.

Obama arī mudināja Kongresu atcelt 50 gadus pastāvējušo Kubas embargo.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. asv nav nekada speka.gribetu redzet ka krievs sadod pa purnu amerikosam.un latvija ari ne visi klanisies amerikosu slepkavam

  2. Vai viņš nepasludināja arī to ka līdz ar viņa valdīšanas beigām kirdixt būs arī pasaules okupantam ASV?

  3. nedrīkst apbižot mazākās valstis-to laikam viņš attiecināja uz sevi…varbūt nāks pie prāta…

  4. VISS RADA KA AMERIKOSIEM BUS KAJUK

  5. intresanta tēze par krīzes beigām, vel ne pusgads nav pagājis kad ar mokām izdevās no asv bankrota izbēgt, tik piespiežot kongresu paaugstināt parādu grieztus vispār budzetu apstiprināja, un nu jau krīze beigusies? krīze vel tik priekšā, jo drukājot naudu bez seguma jau neko keattīsta, tā makulatūra taču ir ari ar kautko jāsedz un parādi kādreiz jāsāk atdot

  6. Obama arī neaizmirsa, ka žīdi valda pasauli !!!

Valsts šauj pa uzņēmējiem, bet korumpētos ierēdņus saudzēKad valstij jāuzmana uzņēmēji, tā ar Konkurences likumu noteikusi plašas sankcijas, bet, kad valsts pārvaldei jākontrolē pašai sevi, tad Valsts kontroles rokās
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājā ar nelegālu gāzes pieslēgumu dzīvojusi augsta amatpersona (18)Tuvākajā laikā Latvijā tiks atvērts dabasgāzes tirgus un cena tiks noteikta, tirgotājam un lietotājam vienojoties. Tam gatavojoties, valdībai jāpieņem virkne noteikumu, bet
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+