Mobilā versija
Brīdinājums -2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
6. janvāris, 2015
Drukāt

OCTA cenas kāpšot

Foto - LETAFoto - LETA

Automašīnu sadursme Čaka ielā pie krustojuma ar Avotu ielu.

Satversmes tiesa pieņēmusi spriedumu lietā par Ministru kabineta (MK) noteikumu normu atbilstību LR Satversmei un OCTA likumam.

Tiesa secinājusi, ka pērnā gada vasarā spēku zaudējušās MK noteikumu normas, kurās bija noteikts apdrošināšanas atlīdzības apmērs un tās aprēķināšanas kārtība par personai nodarītajiem nemateriālajiem zaudējumiem, neatbilst LR Satversmei.

“Pieņemtais ST lēmums, ja tas tiks attiecināts uz pagātnē notikušiem notikumiem, radīs ļoti būtiskas papildu izmaksas apdrošināšanas sabiedrībām, kuras nebija iepriekš plānotas un iekļautas OCTA polišu cenā. Līdz ar to jārēķinās, ka šīs izmaiņas jau tuvākajā laikā var novest pie strauja OCTA polišu cenu kāpuma un ietekmēt katra autoīpašnieka izmaksas, iegādājoties OCTA polisi,” skaidro Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja valdes priekšsēdētājs Juris Stengrevics.

Pievienot komentāru

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no LatvijasTīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+