Mobilā versija
Brīdinājums -0.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
6. janvāris, 2015
Drukāt

OCTA cenas kāpšot

Foto - LETAFoto - LETA

Automašīnu sadursme Čaka ielā pie krustojuma ar Avotu ielu.

Satversmes tiesa pieņēmusi spriedumu lietā par Ministru kabineta (MK) noteikumu normu atbilstību LR Satversmei un OCTA likumam.

Tiesa secinājusi, ka pērnā gada vasarā spēku zaudējušās MK noteikumu normas, kurās bija noteikts apdrošināšanas atlīdzības apmērs un tās aprēķināšanas kārtība par personai nodarītajiem nemateriālajiem zaudējumiem, neatbilst LR Satversmei.

“Pieņemtais ST lēmums, ja tas tiks attiecināts uz pagātnē notikušiem notikumiem, radīs ļoti būtiskas papildu izmaksas apdrošināšanas sabiedrībām, kuras nebija iepriekš plānotas un iekļautas OCTA polišu cenā. Līdz ar to jārēķinās, ka šīs izmaiņas jau tuvākajā laikā var novest pie strauja OCTA polišu cenu kāpuma un ietekmēt katra autoīpašnieka izmaksas, iegādājoties OCTA polisi,” skaidro Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja valdes priekšsēdētājs Juris Stengrevics.

Pievienot komentāru

"Samsung" attālināti atslēgs "Galaxy Note 7"Dienvidkorejas elektronikas firma "Samsung" piektdien paziņoja, ka ASV atslēgs viedtālruņus "Galaxy Note 7", lai piespiestu atlikušos īpašniekus pārtraukt lietot drošības dēļ atsauktās ierīces.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+