Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
28. aprīlis, 2015
Drukāt

OCTA polises jāiegādājas arī mopēdu īpašniekiem

Foto - LETAFoto - LETA

Siltie laikapstākļi sekmējuši to, ka motobraucēji OCTA polises pastiprināti sākuši iegādāties jau martā.

Šā gada martā motobraucēju noslēgto OCTA līgumu skaits sasniedzis 6388, kas ir par gandrīz 10% vairāk nekā pērn un pieckārt vairāk nekā 2013. gadā, liecina Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) informācija.

Šā gada pirmajos trīs mēnešos motociklu, mopēdu un motorolleru īpašnieki bija noslēguši 7851 OCTA polises iegādes līgumu. Tradicionāli lielākais pieprasījums pēc OCTA polisēm no motobraucēju puses ik gadu bijis aprīlī, taču šogad pastiprināta aktivitāte novērojama jau no marta vidus. Laika posmā no 1. līdz 16. aprīlim jau noslēgti 3118 līgumi.

2014. gadā motobraucēji pavisam kopā iegādājās gandrīz 34 000 OCTA polišu. Mototransporta vadītāju iegādāto OCTA polišu skaits pieaug no gada uz gadu. No 2011. gada 26. oktobra spēkā ir likuma norma, kas nosaka, ka OCTA polise jāiegādājas arī mopēdu un motorolleru īpašniekiem.

Lielākā daļa OCTA polišu mototransportam tiek iegādāta uz sešiem mēnešiem, savukārt visam gadam polisi iegādājas gandrīz 20% mopēdu un motorolleru un motociklu īpašnieku.

LTAB

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+