×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
14. jūlijs, 2016
Drukāt

Odi vai vīrieši, kas nēsā zeķes sandalēs – kas vasarniekus spēj nokaitināt vairāk? (6)

Foto -  FotoliaFoto - Fotolia

Par kaitinošākajām lietām gada siltākajā sezonā Latvijas iedzīvotāji (55%) atzinuši kukaiņus, odus un mušas, kā arī sliktus laikapstākļus brīvdienās (52%), noskaidrots “Actimel” veiktajā aptaujā.

Gandrīz 40% aptaujāto atzīst, ka nav apmierināti ar to, ka vasarā ir pārāk maz siltu dienu. Tajā pašā laikā katru ceturto respondentu kaitina svīšana un karstums, kas neļauj izgulēties. Piektdaļa norāda, ka apnicīga ir arī pārāk liela tveice iekštelpās un sabiedriskajā transportā.

Papildu laikapstākļiem Latvijas iedzīvotāji minējuši arī citas lietas, kas bojā viņu vasaru, – pārāk auksts ūdens Baltijas jūrā (21%), vīrieši, kas nēsā zeķes sandalēs (19%), un sastrēgumi ceļā uz pludmalēm (18%).

Aptauja, kas atklāj, ka Latvijas vasarai ir grūti izdabāt cilvēkiem, veikta Actimel StayStrong kampaņas ietvaros. Tās mērķis ir iedrošināt cilvēkus ikdienas izaicinājumus tvert vieglāk.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Nu ko var noņemties ar tām zeķēm un sandalēm – kā katram ērtāk, lai tā arī valkā. Manis pēc viņi savās sandalēs var kaut vilnas zeķes vilkt.

  2. Labāk tīras īszsķes, nekā redzami netīri vai slimi nagi !!!

  3. lielā seksa mazais gigants Atbildēt

    Mani kaitina ka skuķi staigā vispār apģērbušies !

  4. Neizsakāma kaifīga sajūta, kad ielas drazas saskaras ar sandales zolīti un tavu ādu. Kas var būt labāks par to!

  5. Mani kaitina krūštura nēsāšana.

  6. Mani atkal kaitina zeķu nevalkāšana!

Draugiem Facebook Twitter Google+