×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
28. janvāris, 2014
Drukāt

Odrija Totū: Es nebīstos kļūt vecāka

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Viena no populārākajām franču aktrisēm Odrija Totū apgalvo, ka “nebīstas no vecuma”. Odrija Totū ir filmējusies vairāk nekā trīsdesmit kinofilmās un TV projektos, saņēmusi divas BAFTA nominācijas un vairākas godalgas. Popularitāti visā pasaulē viņa ieguva pēc 2001. gada filmas “Amēlija”, kam sekoja tādas lentes kā “Saderināšanās uz mūžu”, “Eirokokteilis”, “Dārgāks par zeltu”, “Koko Šanele”, “Da Vinči kods”, “Saldie meli” un citi darbi, no kuriem vairums ir franču kinofilmas.

Aktrise, kura šī gada vasarā svinēs trīsdesmit devīto dzimšanas dienu, Parīzē notiekošajā gadskārtējā filmu festivāla un filmu tirgus “UniFrance” pasākumā, stāstot par savu jaunāko filmu “Ķīniešu mīkla”, atklāj: “Es nebīstos kļūt vecāka! Ar gadiem nāk pārliecinātība par sevi, un iestājas psiholoģiska stabilitāte. Arī attiecībās virsroku gūst stabilitāte. Savā dzīvē esmu sasniegusi punktu, kad tagadne ir svarīgāka par nākotni.” Komentējot līdzību ar savas jaunās filmas varoni, Totū atzīst: “Es spēlēju sievieti, kura ir gan aizkustinoša, gan uzjautrinoša vienlaikus. Lai arī viņā ir daudz pretrunu, mana varone ir stipra kā klints, gluži kā es.”

Jaunākā filma ar Odriju Totū vienā no centrālajām lomām, “Eirokokteiļa” triloģijas jaunākā daļa ar nosaukumu “Ķīniešu mīkla” (“Chinese Puzzle”), kurā atgriežas iepriekšējo divu filmu varoņi un kuras notikumi šoreiz no Eiropas pārcēlušies uz Ņujorku, Latvijas kinoteātros iznāk 31. janvārī.

Filmas “Ķīniešu mīkla” reklāmas rullītis ar subtitriem latviski:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+