Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
6. aprīlis, 2016
Drukāt

OECD par nedēļu atlikusi atzinuma sniegšanu par Latviju

Foto - LETAFoto - LETA

Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (OECD) par nedēļu atlikusi atzinuma sniegšanu par Latvijas paveikto, apkarojot kukuļošanu starptautiskajos finanšu darījumos. To “LNT Ziņām” atklāja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V), kura vadībā trešdien Parīzē notika tikšanās ar organizācijas pārstāvjiem.

Lai gan atzinuma sniegšanas atlikšana ministru dara uzmanīgu, viņš pagaidām atturas prognozēt, vai tas ir signāls, ka var aizkavēties arī Latvijas uzņemšana organizācijā, kas tiek saukta par pasaules attīstītāko valstu klubu.

Šodien tās pārstāvji tika iepazīstināti ar paveikto, reformējot valsts uzņēmumu pārvaldību. Tā ir pēdējā joma, kurā tiek vērtēta Latvijas atbilstība organizācijas prasībām. Atzinums gaidāms pēc divām nedēļām, kas arī noslēgs iestāšanās tehniskās sarunas.

“Šis process pāriet jaunā fāzē, kad valstis lems politiskā procesā par Latvijas uzņemšanu. Šajā brīdī man nav nedz pozitīva, nedz negatīva signāla, ka varētu tikt pagarināts šis process vai atlikt,” komentēja Ašeradens.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) varbūtību, ka Latvijas uzņemšana OECD nenotiks šovasar, kā cerēts, iepriekš novērtējis ar 50 pret 50.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+