Mobilā versija
Brīdinājums -2.7°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
6. aprīlis, 2016
Drukāt

OECD par nedēļu atlikusi atzinuma sniegšanu par Latviju

Foto - LETAFoto - LETA

Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (OECD) par nedēļu atlikusi atzinuma sniegšanu par Latvijas paveikto, apkarojot kukuļošanu starptautiskajos finanšu darījumos. To “LNT Ziņām” atklāja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V), kura vadībā trešdien Parīzē notika tikšanās ar organizācijas pārstāvjiem.

Lai gan atzinuma sniegšanas atlikšana ministru dara uzmanīgu, viņš pagaidām atturas prognozēt, vai tas ir signāls, ka var aizkavēties arī Latvijas uzņemšana organizācijā, kas tiek saukta par pasaules attīstītāko valstu klubu.

Šodien tās pārstāvji tika iepazīstināti ar paveikto, reformējot valsts uzņēmumu pārvaldību. Tā ir pēdējā joma, kurā tiek vērtēta Latvijas atbilstība organizācijas prasībām. Atzinums gaidāms pēc divām nedēļām, kas arī noslēgs iestāšanās tehniskās sarunas.

“Šis process pāriet jaunā fāzē, kad valstis lems politiskā procesā par Latvijas uzņemšanu. Šajā brīdī man nav nedz pozitīva, nedz negatīva signāla, ka varētu tikt pagarināts šis process vai atlikt,” komentēja Ašeradens.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) varbūtību, ka Latvijas uzņemšana OECD nenotiks šovasar, kā cerēts, iepriekš novērtējis ar 50 pret 50.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijāBēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+