×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
3. novembris, 2016
Drukāt

Britu kareivja uzbrukums latvietim: cietušais šokā par britu medija interpretāciju; atklāj notikušā detaļas (17)

Kadrs no videoKadrs no video

Plašsaziņas līdzekļos plaši izskanējis otrdien, 1. novembrī, notikušais britu karavīra uzbrukums 22 gadus vecajam Akselam Aizkalnam, kurš šobrīd atrodas slimnīcā ar lauztu degunu un smadzeņu satricinājumu. Valsts policija (VP) to dēvēja par “maznozīmīgiem miesas bojājumiem”. Savukārt britu prese šajā uzbrukumā saskatīja Krievijas pasūtījumu. Šodien beidzot skaidrību vieš gan kautiņā cietušais latvietis, gan arī Aizsardzības ministrija, kas apstiprina – kautiņa izraisītājs bija brits, kura rīcība nepaliks bez sekām, vēstīja TV3 Ziņas.

AM rīcībā ir video pierādījumi, kas apliecina, ka notikušais bijis sadzīvisks konflikts, raidījumam pavēstīja AM pārstāvis Kaspars Galkins. Viņš norādīja, ka šo incidentu izmeklēs arī Lielbritānijas armija un, ja tiks konstatēta karavīra vaina, tas nepaliks bez sekām pašai militārpersonai.

Cietušais vīrietis raidījumam skaidroja, ka, gaidot rindā ātrās ēdināšanas restorānā “McDonald`s”, viens no klātesošajiem britiem sagrābis viņu aiz kaklasaites un sācis runāt. Neapmierināts ar Aksela aicinājumu likt viņu mierā, brits viņam iesitis pa seju.

Latvijas iedzīvotājam veikta lauztā deguna operācija, un viņš guvis arī smadzeņu satricinājumu. Puisis cer no brita piedzīt kompensāciju par operācijas izdevumiem un uzturēšanos slimnīcā.

Tomēr puisis pārdzīvo ne tikai par miesas bojājumiem, bet arī par to, kā britu medijs “The Telegraph” interpretēja notikušo – paziņojot, ka kautiņš bijis Krievijas izplānota provokācija pret britu karavīriem, kuru organizējis Aksels.

“Varbūt viņiem tāds plāns jau no paša sākuma ir bijis? Ja nu gadījumā kaut kas tāds notiek, tad uzreiz ir sagatavots raksts un visi mediji pavelkas uz to? Pēkšķi es esmu krieviski runājošs provokators. Man ir šoks,” raidījumam sacīja cietušais puisis.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Jo biežāk staigā pa krogiem-jo lielāka iespēja dabūt pa purnu…..

 2. У вас в стране латыша избил военный чужой страны, а вы агрессора выгораживаете и через слово про Путина и Кремль пишете. Кто ж вам так мозги засрал, неужели сами…

 3. Britu puika pieradis darīt savu darbu ! Domāja ka ruskij mir- Osvoboditeļ refleksīvi nostrādāja, sit kamērt mazs. Klasisks TAUTAS diplomātijas arguments- kapeic vajag mācīties Latvju mēli jo okupantu(osvoboditeļ) mēlē var atrauties. paliek jautājums ,vai angļu karēvis Pārcentās ?

 4. Piefiksējam un aceramies ,ka : atrodas slimnīcā ar lauztu degunu un smadzeņu satricinājumu—ir Maznozīmīgs Nodarijums , Augstākais uz ko var cerēt no 200-1000 Eiras kompensācija(darba nespēja ,miesas bojājumi) no Latvijas Valsts –tikai ar advoāta palīdzību (-60%).

 5. Sapratu,sapratu,lampiņas ik pa laikam mēdz izdegt,tad ir jāieskrūvē jaunas.

 6. Saprotu,sapratu, lampiņas pa laikam mēdz izdegt,tad jāieskrūvē jaunas.

 7. Tas nav nekas jauns.Lielbritanijas armija lielako tiesu sastav no Anglijas priekspilseti neizglitotajiem hulganiem.Kad Rietumberline bija sadalita 3 zonas, amerikanu,francu un anglu,tad sadi notikumi no anglu karaviru puses nebija retums.Anglu Militara policija ,kada konflikta gadijuma,nejautaja kurs vainigs,neparbaudot dokumentus anglu zaldatu nomierinaja ar steku,un aiztransporteja un karceri.

  • Tu vēl atceries mongoļu ordu izdarības 16.gs.Ja par to Berlīni pēc 2-ā Pasaules kara.Izlasi A.Bīvora “Berlīnes krišanu”. Tur smalki aprakstīts kā uzvedās krievu okupanti ar civiliedzīvotājiem kā “atbrīvotāji”.Dīvaini ir kas cits !Tas,ka kaujās N-tās reizes un nekas,bet te JAU sagatavotas KAMERAS uzņemšanai un tāda brēka kā Ventspilī.Tikai tur NATO karavīrs palika par invalīdu.Vai tik te arī režisors nebija Hūtes sūtīts,kurš neieredz NATO.?Var jau to plāksteri uzlipināt arī uz vesela vai kosmetologa pačubināta deguna,jo čoms izskatījā nu ne pavisam kā saklopēts un operēts !!Ko krievi dara ar ASV vēlēšanām,tad te ar NATO čomiņiem ir pupu mizasw.

 8. brits jau nav dulls,vins krievam iedeva pa snaucamo,par maz vairaak vajadzeeja.

 9. ČAlis var prasūit arī morālo kompensāciju. Par ciešanām, ko radījusi šī situācija, par vilšanos utt.

 10. LV valdības PAMJATKA tautiešiem Atbildēt

  Letiņ, nekad nepretojies nevienam svešam karavīram – tas apdraud tavu veselību un dzīvību!

 11. Ja sitējs būtu krievs, tad cietušais pat iepīkstēties nevarētu. Ja iebilstu, tad kremlini klaigātu par fašisma atdzimšanu.

  • Nu ta' nu gan muld kā pa ķešu Atbildēt

   tu “nejēga” pati vispār apjēdz, ko te klaigā? Kādi krievi, kādi “kremlini”, ko tu murgo??

   Ir tāds teiciens: “ja tantei būtu riteņi – būtu tramvajs”, tas laikam per tevi. 😀

 12. Manuprāt, vajag tiesas ceļā pieprasīt kārtīgu morālu kompensāciju no ‘The Telegraph’, kā arī oficiālu atvainošanos no britu komandiera. Savādāk tas nekad nebeigsies. Kamēr briti sitīs latviešus, tikmēr Kremlis priecīgs berzēs rokas.

Draugiem Facebook Twitter Google+