Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
9. aprīlis, 2015
Drukāt

Valsts prezidents Andris Bērziņš vakar ieradās divu dienu oficiālā vizītē Austrijā

Foto no Valsts prezidenta kancelejas arhīvaFoto no Valsts prezidenta kancelejas arhīva

Valsts prezidents Andris Bērziņš (no kreisās) sarokojas ar Austrijas prezidentu Heincu Fišeru oficiālās sagaidīšanas ceremonijā.

Vizītes pirmajā dienā Bērziņš tikās ar Austrijas prezidentu Heincu Fišeru, kā arī ar Austrijas federālo kancleru Verneru Fejmanu un Vīnes pilsētas mēru Mihaelu Heuplu. H. Fišeram par nopelniem Latvijas valsts labā tika pasniegts Triju Zvaigžņu ordenis. Abu valstu prezidenti vakar uzrunāja Latvijas un Austrijas biznesa forumu, bet Bērziņš tikās arī ar Austrijas latviešu kopienu. Šodien prezidentam paredzēts Austrijas dzelzceļa uzņēmuma “ÖBB” apmeklējums un tikšanās ar Austrijas dzelzceļa valdes priekšsēdētāju Kristianu Kernu. Vizītes noslēgumā Bērziņš piedalīsies darba pusdienās ar Austrijas ārpolitikas un Apvienoto Nāciju biedrības prezidentu, Austrijas Tautas partijas biedru Volfgangu Šuselu.

Kopā ar prezidentu uz Austriju devušies arī 33 uzņēmēji. Biznesa delegācijas sastāvā ir 25 Latvijas lielākie uzņēmumi, pārstāvot elektronikas un informācijas un komunikāciju tehnoloģiju, kokapstrādes, transporta un loģistikas, pārtikas un dzērienu, izglītības, finanšu, dizaina un tekstilrūpniecības, projektēšanas, metālapstrādes, mašīnbūves, tūrisma un citas jomas.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+