Uncategorized

Oficiāli izšķīries Latvijas baleta skaistākais pāris 16

Foto – Leta

Gandrīz vienlaicīgi ar baleta iestudējuma „Vārna. Lidojums vienā cēlienā” tapšanu Latvijas Nacionālajā operā un baletā, kuras viena no radītājām ir baletdejotāja Elza Leimane (32) tika šķirta arī viņas sešus gadus ilgusī laulība ar kolēģi – baletdejotāju Raimondu Martinovu (34), operdziedātāja Sergeja Martinova dēlu.

Lai gan skaistais un talantīgais pāris gredzenus mija vien pirms sešiem gadiem, viņu mīlestība uzplauka krietni vien agrāk – pirms 12 gadiem uz skatuves. Latvijas baleta leģendas Aivara Leimaņa meita un jaunais baletdejotājs bija kopā gan uz skatuves, gan ikdienā un sāpīgi izjuta ikvienu šķiršanās mirkli. Par laulības krīzi kuluāros runāja jau vairākus gadus, tomēr oficiāla apstiprinājuma tam nebija.

Kā vēsta žurnāls „Kas Jauns”, pēc kopdzīves pārtraukšanas abi pat nesarunājoties un kopš 27. oktobra Elzu Leimani un Raimondu Martinovu saista tikai koleģiālas attiecības, jo viņi pie notāra nokārtojuši šķiršanos un vairs nav laulāts pāris.

Tāpat žurnālam baletdejotāja atzīst, ka skatuve šobrīd ir viņas vienīgais patvērums. Viņa sevi veiksmīgi pieteikusi arī kā horeogrāfi un piekritusi režisores Lauras Grozas-Ķiberes piedāvājumam debitēt kā aktrise viņas iestudējumā Dailes teātrī „Doriana Greja portrets”.

Galerijas nosaukums

LA.lv