×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
21. janvāris, 2017
Drukāt

Oficiāli zināms, cik cilvēki atradās viesnīcā traģēdijas brīdī

Ātrās palīdzības mašīnas ir gatavībā. AFPĀtrās palīdzības mašīnas ir gatavībā. AFP

Itālijas amatpersonas sestdien paziņoja, ka 23 cilvēki tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem pēc tam, kad šonedēļ lavīna apraka viesnīcu Itālijas centrālajā daļā.

Tā ir pirmā reize, kad oficiāli apstiprināts, cilvēku, kas atradās viesnīcā traģēdijas brīdī, skaits.

Peskaras prefektūrs paziņojums balstīts uz viesnīcas klientu un darbinieku reģistru, kā arī informāciju, kas saņemta no citu cilvēku, kas atradās traģēdijas vietas tuvumā, draugiem un radiniekiem.

Līdz šim atrastas piecu cilvēku mirstīgās atliekas, bet 11 cilvēki atrasti dzīvi.

Iepriekš tika ziņots, ka nav zināma 12-20 cilvēku atrašanās vieta.

Jau vēstīts, ka lavīnas nogruvumā zemestrīču satricinātajā Itālijā ceturtdien cieta viesnīca “Hotel Rigopiano” Gransaso kalna nogāzē.

Mediji ziņoja, ka četru stāvu viesnīcā atradās vismaz 20 viesi un septiņi darbinieki, kad Abruco rajonu trešdien satricināja pirmā no četrām zemestrīcēm.

Lavīna skāra viesnīcu brīdī, kad viesi grasījās doties prom, tomēr to nevarēja izdarīt, jo nebija ieradusies sniega tīrīšanas mašīna.

Itālijas vidienē trešdien četru stundu laikā notika četras zemestrīces. Zemestrīces bija jūtamas Lacio, Markes un Abruco reģionos, kā arī 100 kilometrus attālajā Romā. Epicentrs atradās deviņu kilometru dziļumā uz dienvidiem no Amatričes pilsētiņas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+