Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
13. jūlijs, 2015
Drukāt

Ogotāji un sēņotāji mežā riskē saskādēt auto, brīdina apdrošinātājs

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Sākas sēņošanas un ogošanas laiks, kad cilvēki pēc dabas veltēm uz mežu nereti dodas ar automobili. Tāpēc apdrošināšanas sabiedrība “Ergo” atgādina būt vērīgiem un uzmanīgiem, lai izvairītos no zaudējumiem, ko iespējams gūt, braucot pa bezceļiem un mežu. Fiksēti jau pirmie auto negadījumi mežu bezceļos.

Kā novērojuši apdrošināšanas sabiedrības “Ergo” speciālisti,apzinoties vajadzību dažkārt braukt, piemēram, pa pļavām, mežiem vai aizaugušiem ceļiem un smilšainiem apvidiem, 40% KASKO polises īpašnieku izvēlas papildu segumu zaudējumu kompensēšanai, kas gūti ārpus ceļu satiksmes.

Šī gada pavasara un pirmajos vasaras mēnešos jau fiksēti gadījumi, kad, braucot pa mežu un, piemēram, aizķerot zaru, izsitot no zemes akmeni, uzduroties kokam, uzbraucot celmam vai kādam citam šķērslim, automašīnai izsists lukturis, bojāts vējstikls, sāna stikls vai radiators, kā arī deformēta priekšējā šķērssija.

“Automašīnas mēdz arī iestrēgt mitrās, purvainās vietās. Tas var sagādāt nopietnas raizes un prasīt daudz laika, lai situāciju atrisinātu. Turklāt būtiski atcerēties, ka standarta KASKO šos izdevumus nesedz, tā kā auto nav piedalījies ceļu satiksmē. Tāpēc labāk tomēr ieplānoto maršrutu mērot ar kājām, kas mežā, svaigā gaisā noteikti ir gan emocionāli patīkami, gan veselībai ieteicami, nekā riskēt iedzīvoties liekos pārdzīvojumos un izdevumos par automašīnas remontu,” iesaka “Ergo: Transportlīdzekļu apdrošināšanas nodaļas vadītājs Aldis Eņģelis.

Tāpat ERGO pirms braukšanas bezceļa apstākļos un ārpus ierastās ceļu satiksmes iesaka rūpīgi novērtēt sava automobiļa tehniskās iespējas un braukšanas apstākļus, savukārt KASKO apdrošināšanu izvēlēties ar iekļautu segumu braukšanai ārpus ceļu satiksmes.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Atgriešanās pagātnē. Tālrunis džinsu mazajai kabatiņai!Latvijas uzņēmums "Evelatus" sācis tirgot jaunu, pašu radītu un neierasti maza izmēra tālruni "Evelatus Mini", stājoties pretī tālruņu tirgum, kurā nemitīgi arvien lielāku lomu ieņem viedtālruņi.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Pašmāju novatori izstādē "Riga Comm" rādīs piemēru un savus izgudrojumus3D printēšana, viedā atslēga, gudrais lietussargs un putnveida droni – izstādē "Riga Comm 2016"
Draugiem Facebook Twitter Google+