Mobilā versija
+3.9°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
24. marts, 2016
Drukāt

Ogrē aizdomas par divu miljonu izsaimniekošanu

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Ogres novada pašvaldībai ir aizdomas, ka savulaik, izvēloties būvēt notekūdeņu attīrīšanas ietaises Ogrē, Doles ielā 1, nelietderīgi tika izlietoti pašvaldības līdzekļi vairāk nekā divu miljonu eiro apmērā, informē Ogres novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Nikolajs Sapožņikovs.

Aizdomas radušās, pamatojoties uz Latvijas būvinženieru savienības “LBS-Konsultants” veikto izmaksu salīdzinājumu par 2010. gadu saistībā ar jau realizēto attīrīšanas ietaišu izbūvi bijušo Ogres trikotāžas kombinātam piederošo attīrīšanas iekārtu vietā Doles ielā 1. Tolaik tika piedāvāts alternatīvs risinājums – jaunu attīrīšanas ietaišu izbūve Daugavpils šosejas malā. Izpēti pasūtīja pašreizējā Ogres novada pašvaldības vadība, jo atklājušies fakti par iespējamu apjomīgu novada domes līdzekļu izšķērdēšanu. “LBS-Konsultants” secinājis, ka realizētais projekts pašvaldībai izmaksājis vismaz par 1 181 514 latiem (1,7 miljoniem eiro) dārgāk nekā jaunu attīrīšanas ietaišu būvniecība Daugavpils šosejas malā. Galvenais sadārdzinājuma iemesls – zemes iegādes cena.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (45)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+