×
Mobilā versija
+12.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
25. augusts, 2014
Drukāt

Ogrē aiztur vīrieti par mātes slepkavību

@fotolia.com@fotolia.com

Ilustratīvs foto

Valsts policijas (VP) darbinieki Ogrē aizturējuši vīrieti par savas mātes slepkavību, liecina policijas informācija.

Policijā klāsta, ka pagājušās piektdienas rītā Ogres policijas iecirkņa darbinieki saņēma informāciju par kādu sievieti, kura pāris dienas neatbild uz zvaniem un nav ieradusies darbā. Sievietes civilvīrs lūdza policistiem pārbaudīt viņa dzīvokli Parka ielā, Ogrē.

Policisti izbrauca uz notikuma vietu, kur sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekiem uzlauza dzīvokļa durvis. Tur pavērās baiss skats, jo priekštelpā uz grīdas atradās sievietes līķis ar plašu grieztu brūci kaklā. Identificējot līķi, noskaidrots, ka tā ir 1955. gadā dzimusi sieviete.

Visi notikušā apstākļi liecināja, ka slepkavību pastrādājis sievietes dēls, un nekavējoties uzsākta 1981. gadā dzimušā vīrieša meklēšana. Tajā iesaistījās Ogres iecirkņa darbinieki, ceļu policija un pašvaldības policija. Pēc plkst.18 Ogrē, pašvaldības policisti netālu no dzīvesvietas aizturēja mirušās sievietes dēlu.

Vīrietis pēc aizturēšanas ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Tiesa viņam piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu.

Policijā sākts kriminālprocess par slepkavību pastiprinošos apstākļos. Šāds likuma pārkāpums paredz sodu ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+