×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
29. oktobris, 2014
Drukāt

Ogrē apsver pazemes tuneļa būvniecību

Foto - LETA. Ilustratīvs attēlsFoto - LETA. Ilustratīvs attēls

Ogres novada vadība ar uzņēmuma “RBSSKALS Būvsabiedrība” pārstāvjiem pārrunājusi pazemes transporta tuneļa būvniecības iespējas zem dzelzceļa Kalna prospektā, aģentūra BNS uzzināja pašvaldībā.

Pašvaldība norāda, ka dzelzceļš sadala Ogri divās daļās, līdz ar to autotransporta vadītājiem nereti jāpavada ilgs laiks pie dzelzceļa pārbrauktuves, gaidot, kamēr to varēs šķērsot.

Jautājums par pazemes tuneļa izbūvi Ogrē jau iepriekš bijis aktuāls, norāda pašvaldība. Pirms dažiem gadiem ticis izstrādāts tuneļa skiču projekts, tomēr tālākai virzībai pašvaldībai nav pieticis finansējuma.

Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis kopā ar būvvaldes, komunālās, attīstības un iepirkumu nodaļas speciālistiem ticies ar “RBSSKALS Būvsabiedrība” vadības pārstāvjiem, lai izzinātu šīs firmas pieredzi pazemes tuneļu izbūvē.

Helmanis norāda, ka, lai gan pazemes transporta tunelis ir sarežģīta un darbietilpīga būve, vērts iepazīties ar pieredzi šajā jomā, lai virzītu uz priekšu jautājumu par tuneļa izbūvi zem dzelzceļa Ogrē, Kalna prospektā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+