Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
29. oktobris, 2014
Drukāt

Ogrē apsver pazemes tuneļa būvniecību

Foto - LETAFoto - LETA

Ogres novada vadība ar uzņēmuma “RBSSKALS Būvsabiedrība” pārstāvjiem pārrunājusi pazemes transporta tuneļa būvniecības iespējas zem dzelzceļa Kalna prospektā, aģentūra BNS uzzināja pašvaldībā.

Pašvaldība norāda, ka dzelzceļš sadala Ogri divās daļās, līdz ar to autotransporta vadītājiem nereti jāpavada ilgs laiks pie dzelzceļa pārbrauktuves, gaidot, kamēr to varēs šķērsot.

Jautājums par pazemes tuneļa izbūvi Ogrē jau iepriekš bijis aktuāls, norāda pašvaldība. Pirms dažiem gadiem ticis izstrādāts tuneļa skiču projekts, tomēr tālākai virzībai pašvaldībai nav pieticis finansējuma.

Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis kopā ar būvvaldes, komunālās, attīstības un iepirkumu nodaļas speciālistiem ticies ar “RBSSKALS Būvsabiedrība” vadības pārstāvjiem, lai izzinātu šīs firmas pieredzi pazemes tuneļu izbūvē.

Helmanis norāda, ka, lai gan pazemes transporta tunelis ir sarežģīta un darbietilpīga būve, vērts iepazīties ar pieredzi šajā jomā, lai virzītu uz priekšu jautājumu par tuneļa izbūvi zem dzelzceļa Ogrē, Kalna prospektā.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (4)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+