Latvijā
Novados

Ogrē atklās tūrisma sezonu0


Ogres Lieldienu rotājumos šogad izmantoti novadnieka  Vilhelma Purvīša gleznu motīvi.
Ogres Lieldienu rotājumos šogad izmantoti novadnieka Vilhelma Purvīša gleznu motīvi.
Foto: Ogres novada dome

25. maijā jau devīto gadu pēc kārtas Ogrē pie gājēju tilta notiks Līkā tilta regate, ar kuru tradicionāli tiek atklāta aktīvā tūrisma sezona, informē Ogres novada Tūrisma informācijas centrs.

Visiem pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās un degustācijās, iepirkties mājražotāju tirdziņā, kā arī bez maksas izmēģināt spēkus SUP dēļa airēšanā un trošu nobraucienā pār Ogres upi.

Noteiktos laikos būs iepēja doties nelielā izbraucienā ar plostu no Līkā tilta līdz Daugavai. Pēc sacensību noslēguma visi laipni aicināti noskatīties ūdensmotociklu šovu.

Lai piedalītos regates sacensībās, nepieciešams izveidot komandu trīs dalībnieku sastāvā un izgatavot komandas karogu (būs iespēja izveidot savu karogu uz vietas). Diviem dalībniekiem būs jāairē, bet trešais būs karoga turētājs. Dalība sacensībās ir bez maksas.

Par laivošanas inventāru parūpēsies sacensību organizatori, bet komandas galvenais uzdevums – pēc iespējas īsākā laikā veikt apmēram 100 m distanci turp un atpakaļ. Pirmo trīs vietu ieguvēji tiks pie vērtīgām balvām, galvenā balva: kruīza ceļojums Rīga-Stokholma-Rīga 4 personām.

Paralēli Līkā tilta regatei Krasta laukumā notiek “Ghetto Basket” turnīrs, bet Ogres 1.vidusskolas stadionā būs stafetes un atrakcijas ģimenēm ar bērniem. Savukārt Brīvības ielā skanēs bērnu čalas un līksmība, jo norisināsies bērnudārznieku velobrauciens, kas noslēgsies Krasta laukumā.

LA.lv