Mobilā versija
+9.0°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
15. maijs, 2016
Drukāt

Ogrē lielā platībā dedzis angārs

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ogrē sestdien, 14.maijā, lielā platībā dedzis angārs, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste.

Izsaukumu uz ugunsgrēka vietu Ogrē, Celtnieku ielā, VUGD saņēmis plkst.18.14. Notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatējuši, ka deg angārs 450 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cilvēki nav cietuši.

Kopumā aizvadītās diennakts laikā Latvijā reģistrēti 24 ugunsgrēki. Starp tiem astoņi bijuši saistīti ar kūlu, bet viens – meža ugunsgrēks. Par cietušiem vai bojā gājušiem cilvēkiem ziņots netiek.

Tāpat aizvadītās diennakts laikā VUGD piedalījies 19 glābšanas darbos.

Kopumā aizvadītās diennakts laikā VUGD reaģēja uz 54 izsaukumiem, no kuriem desmit bija maldinoši.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+