Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
12. augusts, 2016
Drukāt

Ogrē nodeg neapsaimniekota māja, Jēkabpilī – ar skaidām piepildīts šķūnis

Foto-LETAFoto-LETA

Ilustratīvs foto

Platības ziņā ceturtdien lielākie ugunsgrēki bija izcēlušies Ogres novada Ogresgala pagastā, kur 80 kvadrātmetru platībā dega vienstāvu neapsaimniekota dzīvojamā māja un Dzelzceļmalas ielā, Jēkabpilī, kur ar atklātu liesmu dega ar skaidām piepildīts šķūnis 30 kvadrātmetru platībā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Aizvadītās diennakts laikā dienests saņēma 38 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu un 21 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+