BBL

Ogrē nolauž grozu un nepabeidz spēli 0

Baltijas basketbola līgas spēlē starp “Ogre/Kumho tyre” un Rakveres “Tarvas” komandām trešās ceturtdaļas izskaņā ogrēniešu spēlētājs Guntis Sīpoliņš mēģināja triekt bumbu grozā no augšas, kad slodzi neizturēja un saplīsa groza vairogs.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63
Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi

Spēli šajā sporta zālē nebija iespējams turpināt, bet piedāvājumu spēli pabeigt citā zālē Rakveres komandda vispirms akceptēja, taču iepazinusies ar sacensību nolikumu, noraidīja. Tajā rakstīts, ka mājiekiem jānodrošina turpināt spēli 45 minūšu laikā, taču tik īsā laikā nomainīt groza vairogu nebija iespējams. Ogres komandai šajā spēlē piešķirts tehniskais zaudējums ar 0:20.

Spēles pārtraukšanas brīdī “Ogre/Kumho tyre” bija vadībā ar 61:46 un droši tuvojās savai piektajai uzvarai. Mājinieku sastāvā tobrīd rezultatīvākie ar attiecīgi 16 un 14 punktiem bija Gints Antrops un Rihards Zēbergs.

Citā spēlē Kauguros “Jūrmala/Fēnikss” pirmo puslaiku pret Pērnavas komandu aizvadīja kā ar gariem zobiem – ne īsti strādāja ne aizsardzībā, ne cīnījās par atlēkušajām bumbām un pavirši spēlēja uzbrukumā. Par šādu vīzdegunību pelnīti nokļuva iedzinējos, tomēr komandas galvenajam trenerim Arnim Vecvagaram pārtraukumā izdevās atmodināt savu komandu. Arī otrais puslaiks nebija ideāls, tomēr daudz kvalitatīvāks, ar ko pietika uzvaras izcīnīšanai.
“Jūrmala/Fēnikss” ar divām uzvarām sešās spēlēs A grupā ir 5. vietā.

BALTIJAS BASKETBOLA LĪGA
“Jūrmala/Fēnikss” – “Parnu” 61:56
(11:20, 34:46, 52:55). Strēlnieks 14, Rozītis 12, Pinete 9; Volkus 16, Kabins, Suts, Halliks pa 9.