×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
21. aprīlis, 2013
Drukāt

Ogrē plūdu dēļ radies vides piesārņojums

Foto-LETAFoto-LETA
Ogrē turpinās aktīvi plūdu seku likvidēšanas darbi, organizējot dzeramā ūdens piegādi; tiek apzinātas visvairāk cietušās ēkas, kuru precīzs skaits gan vēl nav zināms, aģentūrai LETA pastāstīja Ogres novada domes pārstāvis Nikolajs Sapožņikovs. Plūdu dēļ no sausajām tualetēm radies vides piesārņojums.

Kā norādīja Sapožņikovs, patlaban tiek gatavota visa nepieciešamā informācija pirmdienas, 22.aprīļa, Krīzes vadības padomes sēdei. Savukārt vakar, 20.aprīlī, Ogrē bija ieradušies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvji.
Viņš pastāstīja, ka pašlaik vistrakākā situācija ir rajonā ap pārrauto aizsargdambi, – aktīvi tiek sūknēts ūdens no pagalmiem un akām, tiek atsūknētas arī kanalizācijas, maksimāli tiek piegādāts dzeramais ūdens.
Kopš piektdienas teritoriju atbrīvošanā no milzīgajiem ledus bluķiem palīdz arī zemessargi, un ielas no tiem ir praktiski atbrīvotas.
Patlaban tiek aktīvi apzināti arī radušies zaudējumi pašvaldībai. Sapožņikovs norādīja, ka īsteno zaudējumu aprēķināšanu varēs sākt tikai tad, kad cilvēki spēs piekļūt savām mājām. Savukārt komunikāciju tilta balsta remontam pašvaldībai būs nepieciešami 80 000 latu, tāpat prāva summa būs nepieciešama aizsargdambja remontam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+