Jēkbpils basketbolistiem šī sezona ir pagalam neveiksmīga.

“Ogre” uzvar Rīgas studentus, jēkabpiliešiem kārtējais zaudējums 0

“Ogre” svētdien “OlyBet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas regulārā čempionāta mačā izbraukumā ar 86:60 (18:14, 17:16, 26:11, 25:19) uzvarēja citu pašmāju vienību “Latvijas Universitāte” (LU).

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

“Ogres” komandas sastāvā 24 punktus iemeta Kristaps Dārgais, kuram arī deviņas atlēkušās bumbas, bet 15 punktus pievienoja Edgars Lasenbergs.

Savukārt LU labā 15 punkti Edvardam Mežulim, kamēr 13 punktus iemeta Rendijs Feikners.

Ogres vienībai lielāku pārsvaru izdevās iegūt otrajā puslaikā. Pirmajā vēl ritēja spēkos līdzvērtīgāka cīņa, pirmās 20 minūtes ogrēniešiem noslēdzot ar piecu punktu pārsvaru (35:30). Savukārt trešajā ceturksnī viesu vadība sasniedza jau 20 punktus, bet beigās viņiem uzvaru arī izdevās nosargāt.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pirms tam svētdien “Jēkabpils”/”SMScredit.lv” komanda piedzīvoja zaudējumu arī devītajā apvienotā čempionāta mačā, jo savu skatītāju priekšā ar 74:93 (24:21, 21:23, 10:24, 19:25) piekāpās “Tartu Universitātei”.

Mājinieku sastāvā pa 19 punktiem iemeta Jurijs Aleksejevs un Verners Kohs, kamēr 16 punkti Raineram Hermanovskim.

“Jēkabpils”/”SMScredit.lv” basketbolisti salūza otrajā puslaikā, jo vēl pirmo izdevās noslēgt ar viena punkta vadību (45:44). Trešajā ceturtdaļā Latvijas komanda gan guva tikai desmit punktus, kas igauņiem ļāva iegūt nopietnāku pārsvaru, bet noslēdzošajā ceturksnī Jēkabpils klubs spēles gaitu tā arī vairs neizmainīja.

Jēkabpils vienība ir pārliecinoša šīs sezonas pastarīte, jo līdz šim ir vienīgā komanda, kas vēl nav guvusi uzvaras. Jēkabpiliešiem šobrīd ir deviņi zaudējumi, kamēr “Tartu Universitāte” demonstrē labāku sniegumu, jo astoņās spēlēs izcīnījusi piecus panākumus.

Turnīra kopvērtējuma ar deviņām uzvarām tikpat spēlēs vadībā ir Tallinas “Kalev”/Cramo”, kam ar astoņiem panākumiem seko “Ventspils”. Trešā ar sešām uzvarām septiņos mačos ir “VEF Rīga”, tālāk ar sešiem panākumiem deviņās cīņās ir Tallinas “Kalev”/TLU, kamēr “Ogre” ar sešām uzvarām deviņās spēlēs ir piektā, bet pirmo sešinieku ar pieciem panākumiem astoņos mačos noslēdz “Tartu Universitāte”.

Tālāk ar četrām uzvarām astoņās spēlēs seko Tallinas “TalTech”, bet četri panākumi deviņos dueļos ir “Betsafe”/”Jūrmala” un Pērnavas “Sadam” basketbolistiem. Trīs uzvaras astoņos mačos guvusi “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola”, bet trīs panākumus deviņās cīņās ir Raplas “Avis Utilitas” vienībai. 12.vietā ar divām uzvarām sešās cīņās ir “Latvijas Universitāte”, bet tālāk ar divām uzvarām deviņos dueļos ir “Liepāja”, viens panākums astoņos mačos ir “Valga-Valka”/”Maks&Moorits” basketbolistiem, kamēr tabulu ar zaudējumiem visās deviņās spēlēs noslēdz “Jēkabpils”/”SMScredit.lv”.

Jaunizveidotajā Latvijas un Igaunijas līgas čempionātā šosezon piedalās 15 komandas.