×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
23. februāris, 2015
Drukāt

Ogrē, Zaķu ielā aiztur kailu, rūcošu vīrieti (3)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

20.februārī pulksten 19:30 policijas darbinieki izsaukti uz Zaķu ielu Ogrē, kur vienā no ēkas kāpņutelpām atradās kails, neadekvāts vīrietis, vēsta portāls www.ogresfakti.lv.

Ierodoties norādītajā adresē pamanīts vīrietis bez drēbēm, kurš stāvēja pie sienas un rūca, klaigāja, kā arī lamājas necenzētiem vārdiem, aktīvi žestikulējot.

Pārrunu laikā noskaidrots, ka vīrietis, iespējams, lietojis narkotiskās vielas.

Policijas dežūrdaļā 1972.gadā dzimušajam ogrēnietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu. Vīrietis nogādāts Rīgā narkotisko vielu klātbūtnes pārbaudei organismā. Vīrieša izelpā konstatētas 0,9 promiles alkohola.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Malači policisti, ka tādu soda.Pa Valkas centru arī sestdienās, kad vairāk cilvēku, ālejās kāds apdzēries jauneklis,labi vismaz, ka drēbēs. Viņa kompānijas biedri ar atkorķētām alus pudelēm rokās kopā ar viņu izbļāva sadistiskus saukļus, veltītus veikala apmeklētājiem. Nebūtu nekāds brīnums, ja pēc tādām uz vardarbīgu rīcību aicinošām runām arī kaut kādi briesmu darbi” joka pēc” tiktu pastrādāti.

  2. Ekshibicionstus, kuri ar plikām kulēm auro kāpņutelpās, mēs sodām ar admiistratīvo sodu. Naaais!!!
    Tik jebkurš pieaugušais tādu skatu ieraugot var traumu dabūt, kur nu vēl bērns..

  3. Nu izbeidziet lūdzu uzjautrināt pašus trulākos no publikas ar stāstiņiem par to, kā mūsu iedzīvotāji iet bojā no mafijas narkotiku tīkla! Dariet taču kaut ko! Rakstiet par to, kā esat atraduši tīkla izveidotājus, kaut ko pasākuši, izlūgušiem policijai beidzot saraut šo tīklu, izglābuši tūkstošiem Latvijas pusaudžu no nolemtības un kroplīga dzīves veida. Vai tiešām šis trulums un vienaldzība pilnīgi pārņēmuši jūsu smadzenes un sirdi?!

Draugiem Facebook Twitter Google+