×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
7. maijs, 2013
Drukāt

Ogres mērs: Uzskatu dēļ neatstumjam

Foto - LETAFoto - LETA

Ogres novadā pašvaldību vēlēšanās no pilsētas pašreizējā vadītāja Edvīna Bartkeviča vadītā sarak­sta “Ogres novadam” kandidē arī ar saviem pretlatviskajiem izteikumiem zināmais “politologs” Einārs Graudiņš. Viņš ir arī viens no Nepilsoņu kongresa aktīvistiem


 

E. Graudiņam vēlēšanu sarakstā atvēlēts priekšpēdējais, 19. numurs. Parasti viņš sevi dēvē par politologu un ekonomistu, bet izglītību ieguvis Jaroslav­ļas augstākajā finanšu karaskolā. Bijis PSRS armijas un atjaunotās Latvijas armijas virsnieks, vēlāk strādājis Aizsardzības ministrijā. Pašlaik strādā uzņēmumā “Ogres trikotāža” par aģentu, kura pienākums ir piesaistīt klientus no Baltijas.

Savu uzskatu dēļ E. Graudiņš bieži izpelnās krievvalodīgo mediju uzmanību. Piemēram, par nepilsoņu jautājumu viņš paziņojis: “Pilsonība ir jāpiešķir ne tikai visiem nepilsoņiem, bet, iespējams, arī cilvēkiem, kuri uz noteiktu laiku ir apmetušies Latvijas teritorijā… Pilsonība ir jāpiešķir automātiski, bez jebkādiem papildu noteikumiem.” Tāpat viņš izteicies, ka 1940. gada notikumus nevar saukt par okupāciju, un apgalvojis, ka dzīvei PSRS bijis 80 procentu pozitīvo aspektu.

“LA” vērsušies lasītāji, kas pauduši satraukumu, ka partijas “Ogres novadam” sarakstā ir arī šāda persona. Kā man skaidroja saraksta līderis E. Bartkevičs, Graudiņš nepārstāv viņa vadīto partiju, bet vēlēšanu sarak­stā iesaistīts kā uzņēmuma “Ogres trikotāža” pārstāvis. E. Bartkevičs gan atzina, ka partijai esot domstarpības ar E. Graudiņu par viņa uzskatiem, piemēram, vai nepieciešams svinēt tā saucamo vīriešu dienu 23. februārī. Tomēr partija nevienu neatstumjot viņa uzskatu dēļ.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+