Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
2. novembris, 2016
Drukāt

Ogres muzejs meklē 20. gadsimta 60.-80. gadu fotoliecības

Foto: Ogres Vēstures un mākslas muzeja krājums.Foto: Ogres Vēstures un mākslas muzeja krājums.

Ogres Vēstures un mākslas muzejs aicina Ogres iedzīvotājus un bijušos ogrēniešus palīdzēt papildināt muzeja krājumu ar diapozitīviem un fotogrāfijām, LA.lv uzzināja muzejā.

Muzejam būtu noderīgi 1960.-1980. gados uzņemti diapozitīvi ar Ogres ielu skatiem, ēkām, ainavām, sabiedriskiem notikumiem Ogrē, kā arī privātiem notikumiem, kuros redzami Ogres pilsētas namu ārskati vai iekšskati.

Muzeju īpaši interesē diapozitīvi, kuros fiksēta Mālkalnes apkaime (nenojauktās un nojauktās pirmskara ēkas šajā apkārtnē, Ļebiņas upīte un tās iesprostošana caurulēs, daudzdzīvokļu apbūve un tās celtniecība, Mālkalnes tirdzniecības centrs un restorāns “Zilie kalni” u.c. objekti). “Noderīgi būtu arī diapozitīvu apraksti, taču, ja tādu nav, tie tiks sagatavoti sadarbībā ar muzeja darbiniekiem,” piebilda Ogres Vēstures un mākslas muzeja galvenā krājuma glabātāja Agra Vāvere.

Diapozitīvus iespējams gan atdot muzejam glabāšanā, gan iesniegt tikai digitalizācijai, pēc kuras tie tiks atdoti atpakaļ īpašniekam.

Pievienot komentāru

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+