Mobilā versija
+4.9°C
Guna, Judīte
Piektdiena, 9. decembris, 2016
7. februāris, 2014
Drukāt

“Ogres trikotāža” pasludināta par maksātnespējīgu

Foto: LETAFoto: LETA

"OT Ogres trikotāža" produkcija.

Ogres rajona tiesā 5.februārī pasludināts maksātnespējas process trikotāžas uzņēmumam SIA “Ogres trikotāža”, liecina ieraksts Maksātnespējas reģistrā.

Tagad kreditoru prasījumi pret parādnieku iesniedzami administratoram viena mēneša laikā, kas skaitāms no dienas, kad maksātnespējas reģistrā izdarīts ieraksts par parādnieka maksātnespējas procesa pasludināšanu, tas ir, šodienas.

Par maksātnespējas procesa administratoru iecelts Edgars Karelis.

Kā norādīja tiesā, 20.janvārī tiesā tika saņemts pieteikums no uzņēmuma tiesiskās aizsardzības procesa (TAP) administratora ar lūgumu izbeigt TAP, jo “Ogres trikotāža” nebija pildījusi TAP plānu, neveicot maksājumus, tajā skaitā Valsts ieņēmumu dienestam.

Arī TAP administrators uzņēmumam bija Karelis.

2012.gadā “Ogres trikotāžas” apgrozījums bija 5 541 419 lati, liecina “Firmas.lv” informācija. Savukārt uzņēmums strādāja ar 73 653 latu zaudējumiem, salīdzinot ar 2011.gadu, kad tam bija peļņa 822 211 latu apmērā. 2011.gadā “Ogres trikotāžas” apgrozījums bijis 1 473 514 lati.

SIA “Ogres trikotāža” reģistrēta 2002.gadā. Uzņēmuma kapitāldaļas pieder Natālijai Petkevičai – 74,95%, Mihailam Uļmanam – 0,05%, kā arī SIA “Teks.lv” – 25%.

Dati par pagājušo gadu nav pieejami.

Pievienot komentāru

Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+