Mobilā versija
+3.3°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
7. februāris, 2014
Drukāt

“Ogres trikotāža” pasludināta par maksātnespējīgu

Foto: LETAFoto: LETA

"OT Ogres trikotāža" produkcija.

Ogres rajona tiesā 5.februārī pasludināts maksātnespējas process trikotāžas uzņēmumam SIA “Ogres trikotāža”, liecina ieraksts Maksātnespējas reģistrā.

Tagad kreditoru prasījumi pret parādnieku iesniedzami administratoram viena mēneša laikā, kas skaitāms no dienas, kad maksātnespējas reģistrā izdarīts ieraksts par parādnieka maksātnespējas procesa pasludināšanu, tas ir, šodienas.

Par maksātnespējas procesa administratoru iecelts Edgars Karelis.

Kā norādīja tiesā, 20.janvārī tiesā tika saņemts pieteikums no uzņēmuma tiesiskās aizsardzības procesa (TAP) administratora ar lūgumu izbeigt TAP, jo “Ogres trikotāža” nebija pildījusi TAP plānu, neveicot maksājumus, tajā skaitā Valsts ieņēmumu dienestam.

Arī TAP administrators uzņēmumam bija Karelis.

2012.gadā “Ogres trikotāžas” apgrozījums bija 5 541 419 lati, liecina “Firmas.lv” informācija. Savukārt uzņēmums strādāja ar 73 653 latu zaudējumiem, salīdzinot ar 2011.gadu, kad tam bija peļņa 822 211 latu apmērā. 2011.gadā “Ogres trikotāžas” apgrozījums bijis 1 473 514 lati.

SIA “Ogres trikotāža” reģistrēta 2002.gadā. Uzņēmuma kapitāldaļas pieder Natālijai Petkevičai – 74,95%, Mihailam Uļmanam – 0,05%, kā arī SIA “Teks.lv” – 25%.

Dati par pagājušo gadu nav pieejami.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+