Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
20. oktobris, 2014
Drukāt

Ogres upē bīstami nobrucis krasts (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ogrē nobrucis Ogres puses krasts, nogruvumam sniedzoties līdz pat Jāņa Čakstes ielai, par kuru ikdienā ir aktīva transporta kustība, novēroja aģentūra BNS.

Ogres domes pārstāve Baiba Trumekalne aģentūrai BNS atzina, ka situācija ir izveidojusies kritiska, tāpēc pašvaldībā šobrīd tiek lemts, kā novērst turpmāku krasta brukšanu, un cik lieli līdzekļi tam būs nepieciešami.

“Pašvaldība ir apzinājusi situāciju, kā arī konstatēts, ka krasta nogrūšana nelielā apmērā turpinās. Mēs apzināmies, ka iela, līdzās kurai ir izveidosies nogruvums, ir pilsētai ļoti būtiska, jo tās tuvumā atrodas daudzu iedzīvotāju mājas,” sacīja Trumekalne.

Lai izvairītos no satiksmes negadījumiem, gar nogruvušo krastu izvietotas norobežojošās barjeras, tādējādi vēršot autovadītāju uzmanību.

Jau ziņots, ka pērn pavasarī Ogres upe applūda, pārraujot dambi un nodarot postījumus daudzu iedzīvotāju īpašumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Bilde gan izskatās no Suntažiem

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+