Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
20. oktobris, 2014
Drukāt

Ogres upē bīstami nobrucis krasts (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ogrē nobrucis Ogres puses krasts, nogruvumam sniedzoties līdz pat Jāņa Čakstes ielai, par kuru ikdienā ir aktīva transporta kustība, novēroja aģentūra BNS.

Ogres domes pārstāve Baiba Trumekalne aģentūrai BNS atzina, ka situācija ir izveidojusies kritiska, tāpēc pašvaldībā šobrīd tiek lemts, kā novērst turpmāku krasta brukšanu, un cik lieli līdzekļi tam būs nepieciešami.

“Pašvaldība ir apzinājusi situāciju, kā arī konstatēts, ka krasta nogrūšana nelielā apmērā turpinās. Mēs apzināmies, ka iela, līdzās kurai ir izveidosies nogruvums, ir pilsētai ļoti būtiska, jo tās tuvumā atrodas daudzu iedzīvotāju mājas,” sacīja Trumekalne.

Lai izvairītos no satiksmes negadījumiem, gar nogruvušo krastu izvietotas norobežojošās barjeras, tādējādi vēršot autovadītāju uzmanību.

Jau ziņots, ka pērn pavasarī Ogres upe applūda, pārraujot dambi un nodarot postījumus daudzu iedzīvotāju īpašumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Bilde gan izskatās no Suntažiem

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+