×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
14. marts, 2013
Drukāt

Ogres upē spridzina ledu (Video)

Foto - www.ogresfakti.lvFoto - www.ogresfakti.lv

Gatavojoties iespējamajamiem plūdiem, šodien Ogres upes lejtecē notika kontrolspridzināšanas darbi, un abus sprādzienus novērot bija ieradušies daudzi vietējie iedzīvotāji, vēsta portāls “ogresfakti.lv”.

 

Sprādzieni notika ar divu stundu intervālu Ogres upes lejtecē posmā starp A6 autoceļu un Komunikāciju tiltu tuvāk upes kreisajam krastam apmēram 40 metru garumā.

Upes lejteces zonā dzīvojošajiem iedzīvotājiem un ēkām minētie spridzināšanas darbi nekādu bīstamību neparedzēja, jo plānotā spridzekļu jauda – salīdzinoši trīs reizes mazāka, nekā tā, kas tika izmantota ledus spridzināšanai 2010. gada pavasarī. Ledus kontrolspridzināšanas darbu veica Zemessardzes 54. inženiertehniskā bataljona speciālisti.

Kā aģentūrai LETA atzina VUGD pārstāve Inga Vetere, par šā gada pavasara plūdu draudiem kopumā patlaban vēl ir pāragri spriest. Meteorologu sniegtā operatīvā informācija liecina, ka ūdens līmenis Latvijas upēs pēdējo dienu laikā ir stabils, dažviet pat ar tendenci nedaudz kristies, tomēr viss būs atkarīgs no turpmākajām laika apstākļu un gaisa temperatūras izmaiņām.

{source}
<iframe width=”480″ height=”360″ src=”http://www.youtube.com/embed/6MO8or9xUuY” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+