Mobilā versija
+14.6°C
Rudīte, Everts
Otrdiena, 22. augusts, 2017
1. decembris, 2014
Drukāt

Ogres Vēstures un mākslas muzejā ieeja no decembra brīva

Foto: Ogres muzejsFoto: Ogres muzejs

No šodienas, 1. decembra, Ogres Vēstures un mākslas muzejā gan pastāvīgās ekspozīcijas, gan izstāžu apskate ir bez maksas.

Tas izriet no Ogres novada domes sēdē pieņemtā Ogres Vēstures un mākslas muzeja maksas pakalpojumu cenrāža.

“Visas lietas, kas ir muzeja pārziņā, būtībā pieder visai sabiedrībai, tā ir mūsu novada vēsture. Mēs, muzeja darbinieki, esam tikai šo lietu krājēji, sargātāji, pētnieki. Tieši tāpēc mūsu ierosinājums pašvaldībai bija muzeja apmeklējumu padarīt vēl pieejamāku. Tas noteikti būs ieguldījums izglītotas un pašapzinīgas sabiedrības attīstībā,” pārliecību pauž muzeja direktore Iveta Ruskule.

Par muzeja apmeklējumu turpmāk jāmaksā nebūs, maksa gan tiks saglabāta pārējiem muzeja sniegtajiem izglītojošajiem pakalpojumiem, piemēram, būs jāmaksā par gida vadītu ekskursiju ekspozīcijā vai izstādē, būs jāmaksā par dalību muzeja rīkotajās radošajās darbnīcās. Ieeja par maksu būs arī muzeja rīkotajos pasākumos.

Pievienot komentāru

Jaunajā sezonā vairākos teātros būtiskas izmaiņas štatāJauna teātra sezona vienmēr raisa interesi – kādi autori ieraudzīs skatuves gaismu, kuriem režisoriem tiks uzticēti iestudējumi un par ko teātris tajā runās.
Draugiem Facebook Twitter Google+