Mobilā versija
+4.1°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
1. decembris, 2014
Drukāt

Ogres Vēstures un mākslas muzejā ieeja no decembra brīva

Foto: Ogres muzejsFoto: Ogres muzejs

No šodienas, 1. decembra, Ogres Vēstures un mākslas muzejā gan pastāvīgās ekspozīcijas, gan izstāžu apskate ir bez maksas.

Tas izriet no Ogres novada domes sēdē pieņemtā Ogres Vēstures un mākslas muzeja maksas pakalpojumu cenrāža.

“Visas lietas, kas ir muzeja pārziņā, būtībā pieder visai sabiedrībai, tā ir mūsu novada vēsture. Mēs, muzeja darbinieki, esam tikai šo lietu krājēji, sargātāji, pētnieki. Tieši tāpēc mūsu ierosinājums pašvaldībai bija muzeja apmeklējumu padarīt vēl pieejamāku. Tas noteikti būs ieguldījums izglītotas un pašapzinīgas sabiedrības attīstībā,” pārliecību pauž muzeja direktore Iveta Ruskule.

Par muzeja apmeklējumu turpmāk jāmaksā nebūs, maksa gan tiks saglabāta pārējiem muzeja sniegtajiem izglītojošajiem pakalpojumiem, piemēram, būs jāmaksā par gida vadītu ekskursiju ekspozīcijā vai izstādē, būs jāmaksā par dalību muzeja rīkotajās radošajās darbnīcās. Ieeja par maksu būs arī muzeja rīkotajos pasākumos.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+