×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
2. janvāris, 2013
Drukāt

Ogresgalā ceļas ūdenslīmenis; evakuē iedzīvotājus

Foto - LETAFoto - LETA

Šorīt Ogres novada Ogresgala pagasta Dārziņos sācis strauji celties ūdenslīmenis Ogres upē, tāpēc glābēji evakuējuši vairākus vietējos iedzīvotājus.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Viktorija Šembele, šorīt Ogresgala pagasta Dārziņu iedzīvotāji pamanīja, ka ap mājām strauji sāk celties ūdenslīmenis. Līdz plkst.10.20 glābēji no trim mājām bija evakuējuši kopumā divas sievietes un vienu vīrieti, savukārt no vēl vienas mājas iedzīvotāji evakuējās pašu spēkiem.

No kāda pagalma VUGD darbinieki palīdzēja evakuēt divus motociklus un piekabi, bet paši šī nama iedzīvotāji vēlējās palikt mājās. Applūstošajās teritorijās patlaban strādā arī pašvaldības policijas un domes pārstāvji. Ūdenslīmenis aizvien ceļas, informēja Šembele.

Līdz šim kopumā ir applūdušas aptuveni 60 mājas. VUGD darbinieki turpina apsekot applūstošās teritorijas un brīdināt vietējos iedzīvotājus.

Kā norādīja Šembele, Ogresgals ir šogad pirmā un pagaidām arī vienīgā vieta, kas applūdusi. Citus līdzīgus izsaukumus VUGD pēdējo dienu laikā nav saņēmis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+