Mārtiņš Cipulis apdraud jelgavnieku vārtus.

OHL fināla atkārtojumā “Zemgale”/LLU hokejisti “bullīšos” uzvar “Kurbadu” 0

Pagājušās sezonas “Optibet” Hokeja līgas (OHL) finālsērijas atkārtojumā “Zemgale”/LLU trešdien savā laukumā ar 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja iepriekšējo divu sezonu čempionus “Kurbadu”.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Jelgavas komandas sastāvā ar vieniem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli atzīmējās Juliāns Misjus.

Pēc Rūdolfa Prūša precīzā metiena “Zemgale”/LLU jau piektajā minūtē izvirzījās vadībā, tomēr desmit minūtes vēlāk neizšķirtu panāca pieredzējušais Jānis Sprukts. Rezultāts palika nemainīgs līdz pat trešajam periodam, kad 45.minūtē mājiniekus vēlreiz vadībā izvirzīja Misjus, tomēr izlīdzinājuma panākšanai rīdziniekiem bija nepieciešamas tikai 34 sekundes, vārtus gūstot Jānim Straupem.

Pamatlaika turpinājumā un arī pagarinājumā vārti vairs netika gūti, bet pēcspēles metienos uzvaru “Zemgale”/LLU komandai nodrošināja Rustams Begovs.

Citā trešdienas OHL spēlē panākumu guva viena no šīs sezonas līderēm “Prizma”, kas izbraukumā ar 4:2 (0:0, 1:0, 3:2) pārspēja Hokeja skolu “Rīga”.

“Prizmas” labā Krists Apsītis, bet ar vienu precīzu metienu un vienu rezultatīvu piespēli atzīmējās Edijs Brahmanis.

Tikmēr vēl vienā trešdienas mačā pie retas uzvaras tika “Liepāja”, kas savā laukumā ar 8:3 (2:0, 1:2, 5:1) pārspēja turnīra pastarīti “Lido”.

Liepājas komandas labā ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Egils Kalns, turklāt ar diviem precīziem metieniem atzīmējās arī Egidijus Binkulis.

OHL kopvērtējumā pirmā ar 47 punktiem 21 mačā ir “Prizma”, kas par trim punktiem apsteidz 18 spēles aizvadījušo “Mogo”. Aiz abām vadošajām komandām ar 34 punktiem 20 mačos ir “Kurbads”, bet pirmo četrinieku ar 32 punktiem noslēdz “Zemgale”/LLU, kam ar 28 punktiem 19 mačos seko Hokeja skola “Rīga”. Sestā ar 16 punktiem 20 cīņās ir “Liepāja”, kamēr trīs punkti 18 spēlēs ir “Lido” vienībai.