Mobilā versija
+1.8°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
9. aprīlis, 2015
Drukāt

Ohotskas jūrā pārtrauc nogrimušā tralera “Daļnij Vostok” jūrnieku meklēšanu

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Glābēji ir noslēguši aktīvo izdzīvojušo tralera “Daļnij Vostok” jūrnieku meklēšanas fāzi Ohotskas jūrā, paziņojusi Krievija Ārkārtas situāciju ministrija.

Vienlaikus ministrija paziņojusi, ka zvejas kuģu skaits, kas iesaistījušies pazudušo jūrnieku meklēšanā, palielinājies no 17 līdz 43.
Izmeklēšanas komisija patlaban par ticamāko kuģa nogrimšanas iemelsu uzskata sadursmi ar šķērsli, kas sabojājis kuģa korpusu mašīntelpās.

Kā ziņots, traleris “Daļnij Vostok” avarēja 2.aprīlī ap plkst.6.15 pēc vietējā laika. SOS signāls no tralera netika saņemts.
Kuģim nogrimstot, Ohotskas jūrā dzīvību zaudēja 56 cilvēki. Vēl 13 cilvēki joprojām nav atrasti.

Uz kuģa atradās arī trīs Latvijas pilsoņi. Divi no viņiem ir dzīvi, bet par trešo ziņu nav, liecina Latvijas Ārlietu ministrijas informācija.

Kuģis būvēts 1989.gadā Krievijā. Līdz 2014.gadam tas ar nosaukumu “Stende” kuģojis Baltijas jūrā un bāzējies Rīgā.

Pērn kuģi iegādājies uzņēmums “Magellan”, un tas pārbraucis uz Krievijas Tālajiem Austrumiem, kur kuģim piešķirts jauns vārds. Tā bāzes osta bijusi Neveļska, Sahalīnā.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+