×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
19. janvāris, 2018
Drukāt

Okeāna viļņos nāvei no ķetnām izsprūk Lauris Reiniks (19)

Foto - Instagram.comFoto - Instagram.com

Šodiena – 19. janvāris turpmāk būs populārā mūziķa Laura Reinika otrā dzimšanas diena. Atvaļinājuma laikā Indonēzijā viņš okeāna viļņos gandrīz zaudēja dzīvību. Par notikušo mūziķis pavēstīja pēcpusdienā savā Instagram kontā, publicējot gan bildes no slimnīcas, gan emocionālu vēstījumu.

“Okeāna milzīgie viļņi mani gandrīz apēda pavisam un tikai viens vienīgs cilvēks pamanīja, ka kaut kas tur tāluma nav kārtība un sūtīja neticīgo glābēju… Kliedz cik gribi Help… Nevar dzirdēt. Bet paldies Dievam un visiem, kas mani sargā, lai gan sajūta bija drausmīga un pusi neatceros… Likās, ka tas ir beigas visam… Stāsta morāle – sargā sevi un Dievs tevi sargās. Nav ko līst okeānā lielu viļņu laikā peldēties. Tie rauj un velk iekšā nežēlojot…”

Tiesa, šobrīd informācija par negadījumu no mūziķa Instagram konta ir dzēsta.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. Lai tu būtu priecīgāgs. Tu ļoti labi dziedi

 2. Lauri, tas Tev kā brīdinājums, ka dzīves prioritāte nav bauda un nez vai dzīvo saskaņā ar Kosmiskajiem Gaismas likumiem! Katram, kurš plūc ārējās spozmes laurus, barojot ego ar fanu spiedzieniem, uzturot sevi ar nabadzībā, bezcerībā slīgstošas tautas naudu par atdotajām dārgajām koncertu biļetēm, ētera balsojumiem utt., jāpadomā, cik tas ir ētiski, neko nenodot pretim… Māksliniekiem ir iespēja uzrunāt cilvēkus, radot gaišus tēlus, pozitīvus piemērus, īpaši jau jaunatnei. Katram jādara skaistāka ne tikai sava dzīve, bet jādod arī citiem, un, jo lielāks Cilvēks, jo vairāk var iespēt. Cik daudz ir trūkumā dzīvojošu bērnu, īpaši laukos! Varbūt turīgajiem ir iespēja savu izklaižu naudu ieguldīt kādos aiz sevis paliekošos projektos? Piemēram, attīstot kāda bezcerībā slīgstoša lauku ciematiņa infrastruktūru; izveidojot kādā lauku reģionā skolu-internātu bērniem, kur viņi bez maksas varētu apgūt dažādus mākslas priekšmetus, sporta veidus, tieši dzīvei noderīgas prasmes. Tad šāds cilvēks patiesi spīdētu, jo mākslīgā apgaismojuma ir daudz par daudz!

 3. atkal izdomājis kā piesaistīt sev uzmanību, debilisms

 4. Un , protams, latvieši māk tikai nozākāt un nopelt. Redzēsim , kā pašiem ies līdzīgās situācijās . Ne jau vienmēr visu var izplānot . Lielajiem dirsejiem varu teikt tikai vienu – karma ir maita un viss jums skauģiem nāks atpakaļ 😉

 5. Lauri turies,viss būs labi.

 6. Duraks ir un paliek duraks

 7. Laurīti okeānā izglāba viens latvju gejs,kas viņam brauca līdzi uz Indonēziju.Tas pats viņu pēc tam foķēja slimnīcā.

 8. nevareja iepriecināt fanus un noslīgt? butu iemels lepnai pesedešanai, pieminešanai, tagad nekā.

 9. Vienīgais informācijas avots ir viņa Instagram publicējumi, kuru vairs nav? Tad jau es esmu labāks žurnālists, jo būtu vismaz uzzvanījis kādam tuviniekam, vai vismaz menedžerim.

 10. šādos brīžos cilvēki nedomā,kas viņus fotogrāfēs, tiešām dīvainis

 11. Ta nu gan notikums,kas tulit jabilde un jarada visiem,lai pazelo nabaga Reiniku,pie kajas tads Reiniks.

 12. Jocīgs tas Reiniks.

 13. okeāns nav jūra,ja iepeldi jāmāk izpeldēt atpakāļ,-tas neatgriezdeniski rauj iekšā-nepeldiet okeānā , ja nezinat un nēesat pārliecināti par savām spējām

 14. Laurīt, turies, lai Dievs Tevi sargā!

 15. Varēja jau palūgt kādam uztaisīt arī foto no paša slīkšanas procesa, lai būtu ar ko padalīties savā Instagram kontā. Ccilvēki, būdami slimnīcā, primāri domā par ko citu, nevis par foto + ierakstu instagramos, bet katram jau savs. Katrā gadījumā labs viss, kas labi beidzies.

Draugiem Facebook Twitter Google+