Ekonomika
Īpašums

Oktobrī augušas sērijveida dzīvokļu cenas Ogrē, Jelgavā, Kauguros un Salaspilī 2

Foto-LETA

Šogad oktobrī augušas sērijveida dzīvokļu cenas Ogrē, Jelgavā, Kauguros un Salaspilī, teikts nekustamo īpašumu kompānijas “Arco Real Estate” jaunākajā sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatā.

Ogres sērijveida dzīvokļu cenas oktobrī palielinājušās par 1%, sasniedzot vidēji 543 eiro par kvadrātmetru. Savukārt 2017.gada laikā dzīvokļu cenas Ogrē vidēji pieaugušas par 13%. Šogad Ogrē gandrīz visos mēnešos dzīvokļu cenas augušas.

Pēc kompānijas pārstāvju minētā, galvenais iemesls sērijveida dzīvokļu cenu kāpumam Ogrē ir nelielais dzīvokļu piedāvājums.

Kauguros 2017.gada oktobrī sērijveida dzīvokļu cenas palielinājušās par 0,5%, dzīvokļu viena kvadrātmetra vidējai cenai sasniedzot 522 eiro. Kopš 2017.gada sākuma dzīvokļu cenas Kauguros kopumā palielinājušās par 11%.

Vienlaikus “Arco Real Estate” pārstāvji atzīmē, ka dzīvokļu cenas Kauguros, salīdzinot ar citām vietām Rīgas apkārtnē, pieaug vislēnāk.

Salaspilī dzīvokļu cenas oktobrī augušas par 0,9%, sasniedzot 606 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2017.gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenas Salaspilī kopumā palielinājušās par 14%.

Savukārt Jelgavā sērijveida dzīvokļu cenas oktobrī palielinājušās par 1,4%, vidējai cenai sasniedzot 471 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2017.gada sākuma Jelgavā sērijveida dzīvokļu cenas pieaugušas par 17%.

LA.lv