Mobilā versija
+15.1°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
8. septembris, 2014
Drukāt

Oktobrī Dublinā norisināsies grāfa Drakulas festivāls

Foto - publicitātesFoto - publicitātes

Īrijas galvaspilsēta Dublina ir slavena ar saviem krodziņiem, dzīvo mūziku un rakstnieku Džeimsu Džoisu, bet oktobra beigās tur norisināsies asinsstindzinošs pasākums – grāfa Drakulas festivāls.

Pasākums, kas norisināsies no 24. līdz 27. oktobrim, ir veltīts netālu no Dublinas dzimušā rakstnieka Brema Stokera piemiņai, kurš 1897. gadā sarakstīja slaveno grāmatu par grāfu Drakulu.

Trīs dienu garā pasākuma laikā galvaspilsētas ielās, baznīcās, pilīs, bibliotēkās un kinoteātros būs jūtama atbilstoša šausmu gaisotne.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+