×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
24. septembris, 2017
Drukāt

Oktobrī Latvijā plānotas plašas NBS un sabiedroto militārās mācības (7)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijā no 16.oktobra līdz 29.oktobrim plānots organizēt plašas Nacionālo bruņoto spēku (NBS) un ārvalstu bruņoto spēku vienību kopējās militārās mācības “Silver Arrow 17”.

Sauszemes un gaisa spēku mācībās plāno piedalīties bruņoto spēku vienības no Polijas, Spānijas, Kanādas, Itālijas, Albānijas, Vācijas, ASV un Latvijas.

Mācības tiek rīkotas, lai pilnveidotu Kājnieku brigādes štāba un bataljonu štābu un vienību komandvadību, aizsardzības operāciju plānošanu un vadīšanu, kā arī lai pilnveidotu sadarbību starp Zemessardzi, Valsts robežsardzi, Nacionālo bruņoto spēku regulāro spēku vienībām un starptautiskajiem partneriem.

Plānots, ka militārajās mācībās Latvijā piedalīsies vairāk par 500 ārvalstu militārpersonām, tāpēc otrdien, 26.septembrī, valdība lems par Latvijas karavīru dalību šajās mācībās.

“Silver Arrow” notikušas arī iepriekšējos gados. Pagājušā gadā uz vingrinājumu ieradās vairāk nekā 3000 karavīru no desmit valstīm.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Nu, kur ir histērija, kāda bija pirms Zapad 2017? Kur ir apvienotais krievu un baltkrievu karaspēks, kurš noteikti uzbruks mierīgajai Baltijai un Eiropai? Varbūt tas jau ir Varšavā, Berlīnē vai Londonā??? Ir redzams tikai viens – mūsu politiķu propaganda un dīvkosība. Kliedz par gaidāmo okupāciju no austrumiem, bet paši savāc šeit visas bruņotas salašņas no puspasaules.

  2. redz pie mums ar notiek mācibas, ar taisāmies kādam uzbrukt:)

Draugiem Facebook Twitter Google+