Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
15. marts, 2016
Drukāt

Olaines novadā dzēsti divi dzīvojamo māju ugunsgrēki

Foto - LETAFoto - LETA

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 52 izsaukumus – 31 uz ugunsgrēku dzēšanu un 14 uz glābšanas darbiem, savukārt septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi, informē VUGD.

Plkst. 12.30 VUGD saņēma izsaukumu uz Olaines novada Olaines pagastu, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamai mājai ar atklātu liesmu deg starpstāvu pārsegums un jumts 80m2 platībā. Plkst. 16.30 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Naktī plkst. 23.44 tika saņemts izsaukums uz Olaines novada Olaines pagasta Medemciemu, kur dega dzīvojamā māja.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu 70m2 platībā deg divstāvu dzīvojamās mājas jumts. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 1.37.

Lai gan kūlas dedzināšana ir aizliegta un par to var tikt piemērots administratīvais sods, vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās dzēst astoņu kūlas ugunsgrēkus. Platības ziņā lielākais kūlas ugunsgrēks bija izcēlies Dobeles novada Auru pagastā, kur pērnā zāle dega 1,2 hektāru platībā.

Līdztekus aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības vadi, elektrības vadu izolācija, sadzīves mantas, riepas, vieglā automašīna, sodrēji četru ēku dūmvados, ēkas siltumizolācija un siena, ēkas bēniņu pārsegums, deviņi šķūņi, ēkas starpstāvu pārsegums.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (15)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+