Ekonomika
Bizness

Olainfarm grupas uzņēmums sāk zāļu tēju eksportu uz Ķīnu0


“Olainfarm” meitasuzņēmuma Baltkrievijā “NPK Biotest” ražotā tēja
“Olainfarm” meitasuzņēmuma Baltkrievijā “NPK Biotest” ražotā tēja
Publicitātes foto

AS “Olainfarm” grupas uzņēmums – Baltkrievijas zāļu tēju, to maisījumu un ārstniecības augu pulveru ražotājs “NPK Biotest” – ir uzsācis savas produkcijas eksportu uz Ķīnu un nosūtījis pirmo ārstnieciskās tējas partiju uz šo Āzijas tirgu, portālam “LA.lv” pastāstīja “Olainfarm” pārstāvji.

Uzņēmuma “NPK Biotest” komercdirektors Aleksandrs Risenko norādīja, ka sadarbība ar partneri Ķīnā ir rezultāts uzņēmuma integrācijai “Olainfarm” grupā un dalībai pērn farmācijas nozares lielākajā izstādē „CPhI Worldwide 2017” Frankfurtē, kurā “Olainfarm” meitas uzņēmums tika pārstāvēts koncerna stendā.

“Integrācija “Olainfarm” koncernā ir nesusi veiksmīgu sinerģiju un pavērusi mums jaunas iespējas runāt ar starptautiskiem partneriem jau kā Eiropas uzņēmumam”, atzīmēja “NPK Biotest” komerdirektors.

Viņš teica, ka uzsāktai sadarbībai Ķīnā ir liels potenciāls un uzņēmums turpina sarunas par sadarbības paplašināšanu.

2018. gada pirmajos 6 mēnešos AS “Olainfarm” piederošais Baltkrievijas uzņēmums “NPK Biotest” realizēja produkciju par 1,14 miljoniem eiro. Šobrīd uzņēmums ir piereģistrējis Baltkrievijā divus produktus, kurus plāno ražot sadarbībā ar “Olainfarm”.

AS “Olainfarm” Baltkrievijas zāļu tēju, to maisījumu un ārstniecības augu pulveru ražotāju “NPK Biotest” iegādājās 2016. gadā, lai ne vien iegūtu ražošanas platformu, ar kuru atvieglot AS “Olainfarm” un tās meitasuzņēmumu darbu Baltkrievijā, bet arī papildinātu koncerna produktu portfeli ar zāļu tējām un to maisījumiem.

“NPK Biotest” ir viens no pirmajiem privātajiem farmācijas uzņēmumiem Baltkrievijā. To 1990. gadā Grodņā izveidoja Baltkrievijas Zinātņu akadēmijas darbinieku grupa. “NPK Biotest” izstrādā un ražo dabiskas izcelsmes ārstniecības līdzekļus un uztura bagātinātājus.

Tā produktu portfelī ir vairāk nekā 100 zāļu tēju, to maisījumu un ārstniecības augu pulveru.

AS „Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā.

Saistītie raksti

Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei.

AS „Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 60 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.

LA.lv